Mart 22, 2024

Bitcoin’in Yükselmesi, Bu Altcoinleri Uçurabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin’in yarılanma sonrası getirileri, analistlerin olası bir fiyat artışını öngörmesiyle heyecan yarattı. Bu durum, Bitcoin’in önemli bir seviyeyi kırması halinde, alternatif kripto para birimlerinde büyük bir ralli başlatabileceği yönündeki söylentilerin ortasında gerçekleşti. Bu dijital varlıklar için potansiyel büyüme, kripto para piyasasının birbirine bağlı doğasını sergiliyor ve Bitcoin’in hareketlerinin daha geniş kripto ortamı üzerindeki etkisini vurguluyor.

BlastUP Ön Satış: Değişken Kripto Alanında Bir Öngörülebilirlik İşareti

Sponsorlu içerik göndericisine göre, ön satış tokenları kesin olmasada borsalara çıkabildiğinde kazanç sağlama ihtimali olduğu aktarılıyor. İçerik göndericisine göre, BlastUP gibi satış öncesi projeleri başarılı olabilir mi merak ediliyor.

BlastUP, ETH ve sabit coinler için yerel getiriye sahip tek Katman 2 çözümü olan Blast’taki ilk launchpad’dir. Ön satışından sadece birkaç ay sonra, bu platform şimdiden 2 milyon doların üzerinde para topladı ve bu da bilgili yatırımcılar arasındaki geniş tanınırlığı için çok şey ifade ediyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, risk bulunuyor.

BlastUP token’ın ön satışının beşinci aşaması devam ediyor fakat geleceği başarılı olabilir mi bilinmiyor.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

Bu aşamada BlastUP token satın almak isteyen yatırımcılar kendi iradeleri ve araştırmalarının sonucu kararlarını vererek, ücretsiz tokenların bir kısmını dağıtan bir Airdrop’a özel erişim kazanabilecekleri iddia ediliyor. Ayrıca, stake etme yoluyla ekstra ödüller kazanabilir ve kademeli IDO lansmanlarına katılabilirler.

BlastUP, Blast ekosistemi ile herkesin karşılıklı büyümeden fayda sağladığı sağlam bir topluluk oluşturmaya kararlı olduğu iddia ediliyor. Yapay zeka ve Web3 araçlarını birleştirmeye yönelik iddialı planlarıyla BlastUP, sorunsuz DApp lansmanları için gerçekten ödüllendirici ve güvenli bir ortam yaratmayı hedefliyor.

BlastUP yükselişte, kripto girişimlerini topluluk öncelikli bir vibe ve kalbinde inovasyon ile besliyor. BlastUP, 2026’ya kadar büyük planlarla Blast ekosisteminde hızla gidilecek merkez haline geliyor.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

Aptos Bir Ayda %66,87 Artış Gösterdi, Dalgalanmayla Karşı Karşıya

Aptos son zamanlarda etkileyici bir büyüme göstererek sadece bir ay içinde %66,87 oranında yükseldi ve altı ay içinde değerini üç kattan fazla artırdı. Şu anda 16,06 dolar’lık ikinci direncin üzerinde işlem görüyor ve 10 günlük hareketli ortalama olan 14,65 dolar’ı aştı. Bu durum, alıcıların ilgisinin devam etmesi halinde fiyatları daha da yukarı çekebilecek güçlü bir kısa vadeli momentum olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, yükseliş eğiliminin hız kesmesi halinde, 9,07 dolar ve hatta 6,41 dolar destek seviyelerine kadar potansiyel düşüşlerle birlikte bir geri çekilme riski bulunmaktadır.

Uzun vadede, varlık en düşük fiyatlarından önemli ölçüde artarak yatırımcı güveninin sürdüğüne ve yeni zirvelere ulaşma olasılığına işaret etti. MACD ve hem kısa hem de uzun vadeli hareketli ortalamalar, büyüme yolunu çevreleyen iyimserliği onaylayan bir ‘Satın Al’a işaret ediyor.

SEI’de Aylık Düşüş ve Altı Aylık Ralli

SEI fiyatında bir ay içinde yaşanan %10,71’lik son düşüş yatırımcılar arasında ihtiyata işaret edebilir, ancak altı aylık %582,46’lık artış geçmişte güçlü bir coşkuya işaret ediyor. Mevcut fiyatı 0,83 dolar olan SEI’de kısa vadeli dalgalanmalar en yakın destek seviyesi olan 0,60$’ı test edebilir, ancak en yakın direnç seviyesi olan 1,05 dolar’ın aşılması tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,14 dolar’ın yeniden test edilmesinin önünü açabilir. Yatırımcılar hem daha yüksek seviyelere geri dönme olasılığını hem de daha fazla düşüş riskini göz önünde bulundurmalıdır.

Büyük resme bakıldığında, SEI’nin altı aylık etkileyici yükselişi yüksek bir tavana işaret ederken, kısa vadeli kayıp genel yükseliş trendinde bir aksaklık olarak görülebilir. SEI’nin değerine uzun vadeli inananlar, özellikle fiyatlar 0,36$’lık ikinci desteğe yaklaşırsa, bunu bir alım fırsatı olarak görebilir. Ancak, sürdürülebilirlik piyasanın sağlığına ve SEI’nin devam eden alaka düzeyine bağlıdır. Geçmişteki büyüme gelecekteki performansın garantisi olmasa da, uzun vadeli bakış açısı genellikle kısa vadeli dalgalanmaları yumuşatır.

Pyth Network: Dikkatli Olunması Tavsiye Edilen Güçlü Yükseliş Trendi

Son bir aydaki %60,35’lik ve altı aydaki %143,05’lik büyüme Pyth Network için güçlü bir yükseliş trendi olduğunu gösteriyor. Mevcut fiyatın 0,93$ olduğu ve ilk direncin 0,98$’a yaklaştığı düşünüldüğünde, ikinci direnç seviyesi olan 1,18 dolar’a doğru bir itiş görebiliriz. Tarihi zirve olan 1,16456430 dolarda bu yüksek seviyelerin yeniden test edilme ve potansiyel olarak kırılma olasılığına işaret ediyor. Momentum devam ederse, bu yükseliş senaryosu daha fazla ilgi çekebilir ve potansiyel olarak tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilir.

Ancak, piyasalar dönebileceğinden dikkatli olunmalıdır. En yakın destek seviyesi 0,38 dolar ile oldukça aşağıda yer alıyor ve daha da aşağıda 0,118 dolar ile ikinci destek seviyesi bulunuyor. Bu tür boşluklar, piyasa duyarlılığının değişmesi halinde önemli düşüşler yaşanabileceğini gösteriyor. Aşırı coşku, özellikle kısa vadeli kazançlar çok yüksek olmuşsa, düzeltmelere yol açabilir. Yatırımcıların bir gerileme durumunda bu destek bölgelerine dikkat etmeleri gerekir ve 0,97 dolarlık hareketli ortalama, istikrar için kısa vadeli bir referans noktası olarak hizmet edebilir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre yenilikçi Blast ekosistemi içinde şekilde yer alan BlastUP’ın konsepti ve bu ağdaki önemli rolü, öne çıkan konumunun altını çizmektedir. Bitcoin’in altcoinleri yükseltebilecek bir rota çizdiğine şahit olduğumuz şu günlerde, heyecan dalgası yaşanabilir.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : blastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?