Kasım 29, 2019

Bitcoin’in Yeni Direnci 7.800 Dolar

26 Ekimden bu yana Bitcoin en büyük günlük sıçramasını Çarşamba günü yaptı. 7.168 açılış fiyatı üzerinden yüzde 5.15 kazanç sağladı. Hafta başında 6.548 dolara kadar düşen lider kripto para orada fazla kalmadı ve yukarı yönlü hareketiyle yatırımcılarını gülümsetmiş görünüyor.

Eğer hatırlanacak olursa 24 Ekim Çarşamba günü 7.430 dolar seviyesinden hareket ederek 27 Ekim pazar günü 9548 dolar’a kadar çıkmış ve 10.000 dolar’a doğru olan hareketini tamamlayamamıştı.

27 Ekim’den başlayarak tam 28 gündür düşüşe devam eden lider kripto para, bu son seferki aşağı yönlü hareketinden sonra yukarı yönlü sert hareketiyle toparlanmış gibi duruyor. Bu hamleden sonra Bitcoin gözlerini 7.800 dolara dikmiş görünüyor. Artık yeni direnç noktamızı 7.800 dolar olarak revize edebiliriz.

Bitcoin’in 50 günlük ortalaması yukarıya doğru yükselmeye başlıyor. Bu Bitcoin’in yükselen momentumunun güçlendiğinin bir işareti. Önümüzdeki günlerde 200 günlük ortalamasının üstünden geçmeye kararlı görünüyor. Bu yukarı yönlü hareketi daha güçlü bir alım baskısı yaratabilir ve 7.800 direncini takında test edebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?