Şubat 11, 2023

Analist Seviyeleri Verdi: Bitcoin’in Kaderi Bunlarda Saklı!

Kripto para analisti ve trader Jason Pizzino, Bitcoin fiyatının 2022’nin en düşük seviyelerine tekrar düşme ihtimalini tartıştı.

Pizzino, 281.000 aboneli YouTube kanalında Bitcoin‘in mevcut seviyelerden daha da düşebileceğini, ancak 2022’nin en düşük seviyesi olan yaklaşık 15.500 doların altına inmek yerine daha yüksek bir dip oluşturmasının muhtemel olduğu düşüncesinde.

“10,000 dolardan tamamen uzakta değiliz. Ancak piyasa ilerledikçe ve potansiyel olarak daha yüksek bir dip oluşturmaya başladıkça, bu piyasa düşse, geri gelse ve 18.000, 19.000, 20.000 doları test etse bile, bu hepimizin beklediği daha yüksek dip olabilir. Bu güç işareti için. Daha yüksek düşük bir güç işareti olacaktır.”

Haber hazırlanırken Bitcoin 21.700 dolar civarında işlem görüyor.

Pizzino’ya göre, BTC’in 10.000 dolar düşme ihtimali, Ağustos 2022’deki 25.000 doların biraz üzerindeki en yüksek seviyenin üzerine çıktığında yavaş yavaş ortadan kalkacak.

“Asıl meseleye dönecek olursak öncü kripto varlık 10.000 dolara düşecek sözlerini duymaya devam ediyoruz. Ancak önümüzdeki bir ya da iki ay içerisinde en yüksek seviyeye ulaşırsa ve piyasa kırılırsa bu ihtimal ortadan kalkacaktır.

25.000 dolarlık zirveyi kırdığımızda her şey biter. 10-12-14bin dolarlık bir fiyat mümkün ve oldukça acı olacaktır.”

Analist, fiyatın 18.000 dolarlık destek seviyesinin altına düşmesi halinde Bitcoin için yükseliş tezinin geçersiz olacağını belirtti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?