Şubat 19, 2020

Bitcoin’in Hızlı Geri Dönüşü: Fiyat Yeniden 10 Bin Doların Üstünde!

Bitcoin geçtiğimiz haftasonu 10.000 doların üstünden 9.000 seviyelerine kadar gerilemişti. Kripto para sektöründeki çoğu analist durumu sağlıklı bir geri çekilme olarak değerlendirmişti ve endişe gerek olmadığını belirtmişti. Sitemizde de buna dair haberleri sizlerle paylaşmıştık. Şimdi söz konusu analistler haklı çıktı ve Bitcoin yeniden 10.000 doların üstüne çıkmayı başardı.

9.480 dolara kadar gerileyen Bitcoin yazının kaleme alındığı saat itibariyle 10.119 dolardan işlem görüyor. Önemli bir psikolojik seviye olarak görülen 10.000 doların üzerine çıkılması yatırımcıları sevindirdi. Bitcoin hala tam olarak bir boğa piyasasına girmemiş olabilir, ancak yatırımcı hissi şu anda fiyatı bu yönde itiyor diyebiliriz.

Bu yükseliş ile birlikte, Şubat ayında fiyat 3. kez 10.000 doların üzerine çıkmış oldu. Üstelik sonuncu yükseliş sağlıklı bir geri çekilme sonrasında gerçekleşti.

Bitcoin fiyatı bundan sonra nasıl şekillenir, kesin bir şey söylemek çok zor ama piyasadaki pekçok analist Bitcoin fiyatının önümüzdeki günlerde 11 bin dolar seviyesi zorlayacağına inanıyor. Popüler analist Crypto Michael’da Bitcoin fiyatının 11 bin, hatta 11 bin 600 dolara kadar ilerleyebileceği görüşünde. Fiyat nasıl şekillenecek önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.