Bitcoin’in Fiyatı Sıkıştı

0
1472

Piyasa değerine göre en yüksek kripto para birimi, CoinDesk’in Bitcoin Fiyat Endeksi’ne göre, Salı günkü ABD işlem saatlerinde 8.461 Dolar seviyesine (Pazar günkü düşük) yakın bir seviyeden geri dönüş yaptı.

Boğalar Pazar gününün sonundan bu yana 8.460 Dolar seviyesini defalarca savundu. Salı günkü sıçrama, son 72 saatin desteğinin ( aynı zamanda eski direnç noktası) üçüncü başarılı savunmasıydı (Bitcoin 8 Ocak’ta aynı seviyeye düşmüştü).

Asya ticareti saatlerinde bu sabah 8,793 Dolar’a olan yükseliş kısa ömürlü oldu. Kripto para şu anda 8,630 dolar civarında işlem görüyor. Son 48 saat içinde benzer bir fiyat hareketi görülmüştü.

Temel olarak, Bitcoin 8.460 Dolar – 8.750 Dolar ticaret aralığında sıkıştı ve sadece 8.750 Dolar’ın üzerinde sürekli bir hareket boğanın canlanması anlamına gelir. Bitcoin’in önümüzdeki günlerde hareketine nasıl devam edeceğini birlikte göreceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın