Bitcoin’in Fiyatı Kritik Seviyede!


Bitcoin kritik seviyelerde sıkışmaya devam ediyor. Ekim ayına başladığı noktaya geri dönen Bitcoin, Türkiye saati ile 12.30’da 8.250 dolar civarında seyrediyor. Peki, Bitcoin’in kritik direnç ve destek seviyeleri neler? Bu seviyeler ne anlam ifade ediyor? Bu soruların cevapları, bütün detayları ile haberimizde yer alıyor.

Bitcoin için kritik bir seviye olan 8.300 dolar, geçtiğimiz günlerde net bir şekilde geçilmiş ve Bitcoin kendini 8.500 dolar civarına kadar atmıştı. Fakat birbirine yakın iki sert direnç, Bitcoin’i yine bir hayli zorladı. 8.600 dolar desteğini üçüncü kez geçemeyen Bitcoin, kendini 8.300 doların altında yeniden gördü.

8.300 dolar direnci, 7.700 dolar desteği ile 8.600 dolar direnci arasında basamak görevi görüyor. Bu direnç noktasının geçilememesi durumunda Bitcoin kendini 7.700 dolarda yeniden görebilir. Şu an için 8.600 dolar direncini arka plana itmiş olan Bitcoin, önümüzdeki zamanları 8.300 dolar direnci ile geçirebilir.

Uzun vadede ise Bitcoin için olumlu şeyler söylemek bir hayli mümkün. Bir çok blockchain platformu farklı sektörler için piyasaya girmeye devam ediyor. Çoğu sektör kendi içinde tokenler ile, kendi ekosistemini kuruyor. Bu ilerleme kağıt paranın tam manasıyla sonunu getirirken, öncü kripto para Bitcoin’e de faydası çok olacaktır.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?