Bitcoin’in Fiyatı Kritik Seviyede!

0

Bitcoin kritik seviyelerde sıkışmaya devam ediyor. Ekim ayına başladığı noktaya geri dönen Bitcoin, Türkiye saati ile 12.30’da 8.250 dolar civarında seyrediyor. Peki, Bitcoin’in kritik direnç ve destek seviyeleri neler? Bu seviyeler ne anlam ifade ediyor? Bu soruların cevapları, bütün detayları ile haberimizde yer alıyor.

Bitcoin için kritik bir seviye olan 8.300 dolar, geçtiğimiz günlerde net bir şekilde geçilmiş ve Bitcoin kendini 8.500 dolar civarına kadar atmıştı. Fakat birbirine yakın iki sert direnç, Bitcoin’i yine bir hayli zorladı. 8.600 dolar desteğini üçüncü kez geçemeyen Bitcoin, kendini 8.300 doların altında yeniden gördü.

8.300 dolar direnci, 7.700 dolar desteği ile 8.600 dolar direnci arasında basamak görevi görüyor. Bu direnç noktasının geçilememesi durumunda Bitcoin kendini 7.700 dolarda yeniden görebilir. Şu an için 8.600 dolar direncini arka plana itmiş olan Bitcoin, önümüzdeki zamanları 8.300 dolar direnci ile geçirebilir.

Uzun vadede ise Bitcoin için olumlu şeyler söylemek bir hayli mümkün. Bir çok blockchain platformu farklı sektörler için piyasaya girmeye devam ediyor. Çoğu sektör kendi içinde tokenler ile, kendi ekosistemini kuruyor. Bu ilerleme kağıt paranın tam manasıyla sonunu getirirken, öncü kripto para Bitcoin’e de faydası çok olacaktır.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın