Bitcoin’in Bir Sonraki Hedefi 12 Bin Dolar Mı? İşte Kripto Para Uzmanın Görüşleri

0
375

Bitcoin fiyatı kısa vadede önemli hareketlerle gündeme gelmeyi başarıyor. Ancak, ne ayılar ne de boğalar fiyata büyük bir darbe indiremedi. Fakat herkes Bitcoin için iyi bir dönem içerisinde olduğumuz görüşünde hem fikir. Çünkü: kripto para biriminin fiyatı bu yıl yaklaşık %46 arttı ve Eylül ayından bu yana ilk kez bu hafta 10.000 doların üzerine çıktı.

Finansal danışmanlık şirketi MKM Partners’ın  baş piyasa uzmanı JC O’Hara ise Bitcoin’in artık ayı trendinde olmadığını düşünüyor. CNBC kanalında ki Trading Nation” programının yeni bölümünde konuşan O’Hara, popüler kripto para birimin fiyatına dair açıklamalarda bulundu.

O’Hara artık Bitcoin için 2019’un ikinci yarısında başlayan konsolidasyon sürecinin bittiğini belirtti. Bunun yanında fiyatın “pozitif momentum” ile yönlendirildiğini dile getirerek fiyatın 12.000 dolara kadar çıkabileceğini söyledi. JC O’Hara:

“DÜŞEN TREND KANALINDAN ÇIKILDI. 10 BİN DOLARLIK PSİKOLOJİK SEVİYENİN ÜZERİNDEYİZ VE POZİTİF MOMENTUMUN OLUMLU İVMEYİ İZLEMEYE DEVAM EDECEĞİ GÖRÜŞÜNDEYİZ. BU YÜZDEN KISA VADEDE BİTCOİN’DE 12 BİN DOLARI GÖREBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ.”

Görüldüğü üzere analist yakın zaman da 12.000 dolar seviyesine ulaşılabileceği görüşünde.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın