Şubat 14, 2020

Bitcoin’in Bir Sonraki Hedefi 12 Bin Dolar Mı? İşte Kripto Para Uzmanın Görüşleri

Bitcoin fiyatı kısa vadede önemli hareketlerle gündeme gelmeyi başarıyor. Ancak, ne ayılar ne de boğalar fiyata büyük bir darbe indiremedi. Fakat herkes Bitcoin için iyi bir dönem içerisinde olduğumuz görüşünde hem fikir. Çünkü: kripto para biriminin fiyatı bu yıl yaklaşık %46 arttı ve Eylül ayından bu yana ilk kez bu hafta 10.000 doların üzerine çıktı.

Finansal danışmanlık şirketi MKM Partners’ın  baş piyasa uzmanı JC O’Hara ise Bitcoin’in artık ayı trendinde olmadığını düşünüyor. CNBC kanalında ki Trading Nation” programının yeni bölümünde konuşan O’Hara, popüler kripto para birimin fiyatına dair açıklamalarda bulundu.

O’Hara artık Bitcoin için 2019’un ikinci yarısında başlayan konsolidasyon sürecinin bittiğini belirtti. Bunun yanında fiyatın “pozitif momentum” ile yönlendirildiğini dile getirerek fiyatın 12.000 dolara kadar çıkabileceğini söyledi. JC O’Hara:

“DÜŞEN TREND KANALINDAN ÇIKILDI. 10 BİN DOLARLIK PSİKOLOJİK SEVİYENİN ÜZERİNDEYİZ VE POZİTİF MOMENTUMUN OLUMLU İVMEYİ İZLEMEYE DEVAM EDECEĞİ GÖRÜŞÜNDEYİZ. BU YÜZDEN KISA VADEDE BİTCOİN’DE 12 BİN DOLARI GÖREBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUZ.”

Görüldüğü üzere analist yakın zaman da 12.000 dolar seviyesine ulaşılabileceği görüşünde.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?