Mart 18, 2024

Bitcoin’deki Yarılanma Shiba Inu Fiyatını Nasıl Etkileyebilir?

Bu ayın Mart ayı ortasında, Bitcoin 73.737 dolarlık yeni bir zirveye tırmanarak piyasayı güçlendirdi. Bu olağanüstü artış, aynı dönemde Shiba Inu fiyatının da yılın en yüksek seviyesi olan 0,00004282 doları görmesini sağladı. SHIB fiyatındaki bu ani yükseliş, Bitcoin’in yarıya inmesi olayının hemen ardından gerçekleşti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin yarılanma etkinliği önümüzdeki ay, 20 Nisan 2024’te gerçekleşecek. Bu etkinlik, Bitcoin arzını yarıya indirecek ve kripto para biriminin kullanılabilirliğini artıracak. Talebin sınırlı arz ile yüksek olması bekleniyor, bu da Bitcoin’in fiyatını daha da artırabilir. Bu hamle, sadece Bitcoin’in değil, aynı zamanda Shiba Inu ve diğer önde gelen kripto para birimlerinin de endekslerde sürdürülebilir bir şekilde ölçeklenmesini sağlayabilir.

Shiba Inu için yapılan fiyat tahminleri oldukça iyimser. CoinCodex’e göre, Bitcoin yarılanmasının ardından SHIB‘in %225 daha yükselebileceği öngörülüyor. Bu tahmin, Shiba Inu’nun tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 doları aşabileceğini ve 0,00009 dolarlık yeni bir ATH seviyesine ulaşabileceğini belirtiyor.

Bu, mevcut fiyatı olan 0,00002783 dolardan yaklaşık %226’lık bir artış ve yatırım getirisi (ROI) anlamına geliyor. Dolayısıyla, SHIB’e yapılan 10.000 dolarlık bir yatırım, tahminlerin doğru çıkması halinde önümüzdeki ay Bitcoin’in yarıya inmesi sırasında 32.600 dolara dönüşebilir. Ancak, kripto para piyasası oldukça değişken olduğundan, SHIB’nin 30 gün içinde %225 artış göstermesi kesin değildir.

Sonuç olarak, kripto para piyasasında işlem yapmadan önce dikkatli bir araştırma yapmanız önemlidir. Bitcoin yarılanma etkinliği, piyasalarda belirsizliğe neden olabilir, bu nedenle riskleri göz önünde bulundurarak işlem yapılmalıdır.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?