Bitcoin’de Son Durum

0
629

Bitcoin, Perşembe günü erken saatlerde kilit fiyat desteğini savundu ve başka bir hamle için pozisyonunu güçlendirdi.

Çarşamba günü defalarca 9.400 Dolar’ın üzerine sıçrama yapsa da lider kripto para birimi, bugünkü Asya işlem saatlerinde baskı altına girdi. Ancak alıcılar, satış direncini 9,188 Dolar’dan emerek eski dirençle desteklenmiş yeni desteği sağlam tuttu.

Bitcoin, 14 Ocak’ta, aynı 9,188 Dolar’lık engelden daha düşük bir seviyeye inerek kısa vadeli boğa koşusunu iptal etti. Bu nedenle, kripto para birimi bu haftanın başında 8.250 Dolar’a geriledi ve o seviyeden güçlü bir şekilde sıçradı. yatırımcılar Bitcoin’in tekrar 9,188 Dolar’da başarısız olup bir çift üst düşüş eğilimi modeli oluşturup oluşturmayacağını veya direnci geçip geçmeyeceğini merak ediyor.

İkinci hareket, günü kazandı ve boğalar fiyatları Çarşamba günü 9,188 Dolar’ın üzerine çıkardı, direnişi desteğe çevirdi ve yeni bir yükseliş potansiyeli yarattı.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın