Bitcoin’de Son Durum: Fiyatın Yükselişe Geçmesi İçin Bu Seviyenin Aşılması Gerek

0
357

Bitcoin (BTC), yazının kaleme alındığı saatlerde toparlanmaya başlamış gibi görünüyor. Önde gelen kripto para 19 Şubat’ta büyük satışlar sonucunda 9.300 dolara kadar geriledi ve o günden bu yana fiyatını bir miktar yükseltmeyi başardı. Bununla birlikte, bundan sonraki geçilmesi gereken direnç seviyesinin 9.800 dolar olduğu düşünülüyor.

Bu önemli fiyat seviyesi geçilirse bir sonraki hedef, psikolojik direnç seviyesi olan 10.000 dolar odaklanacak. Kısa vadeli teknik resmi iyileştirmek ve Bitcoin‘i yükseliş trendine geri getirmek için bu alanın üzerinde sürdürülebilir bir harekete ihtiyaç var.

Popüler analistlerden Josh Rager’da böyle düşünenler arasında. Rager’a göre yükseliş için BTC’nin 9.800 dolar seviyesini kırması ve üzerinde kalması gerekiyor.

Bir diğer popüler analist Michael van de Poppe ise 9.400 ve 9.450 dolar seviyelerinin asılmış olmasından memnun. Michael van de Poppe’e göre bu seviyelerin altına düşülmesi, fiyatı 8.750 dolara ve muhtemelen daha da düşük bir seviyeye çekebilir.

Son olarak Bitcoin fiyatı yazının kaleme alındığı saat itibariyle yaklaşık 9.725 dolardan işlem görüyor. Fiyat 9.800 dolar seviyesine ulaşabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın