Bitcoin’de Kritik Destek Seviyesi Ne? Şant Manukyan Açıkladı!

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Direktörü Şant Manukyan, YouTube üzerinden piyasalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Manukyan Bitcoin ile ilgili de fikirlerini paylaştı. Detaylar haberimizde.

Manukyan öncelikle geçtiğimiz gün, uzunca bir süre gündem de kalan Satoshi Nakamoto olayına değindi. Bilmeyenler için BTC fiyatı, meşhur Satoshi Nakamoto’nun bazı paraları taşıdığına dair bir söylenti karşısında ani ve büyük bir kayıp yaşamıştı. Aksi düşünceler olmasına rağmen Manukyan söz konusu Bitcoin hareketinin Satoshi Nakamoto’ya ait olmadığı görüşünde. Bunun dışında Craig Wright isimli iş insanı, Satoshi Nakamoto’nun kendisi olduğunu ve söz konusu Bitcoin’lerin de ona ait olduğunu iddia ediyor. Buna benzer olaylarla ilgili Manukyan şunları söyledi:

“Bitcoin tarafında bir magazin programı yapılsaydı, çok daha etkili olurdu gibi geliyor. Justin Sun’ın anketinde paralı oy satın alması, Craig Wright olayları, para sistemini çökertecek haberleri falan magazinsel olarak gayet kuvvetli.”

Bu sözlerin ardından Manukyan bir endişesini dile getirdi. Manukyan, kullandığı grafik üzerinde göstermiş olduğu yükseliş momentumunun kırılmasından korktuğunu belirtti. 10.400 seviyesinin aşılamıyor olduğuna dikkat çeken Manukyan şunları söyledi:

“Aşamayan piyasaya aşağıya doğru bir baskı yiyor. Burada 8.400 seviyesi önemli 8.400’lerin kırılması durumunda satışlar çok daha artacaktır. Dolayısıyla biran önce 10.400’ü zorlayacak momentumu yakalamamız gerekir diye düşünüyor.”

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.