Şubat 19, 2020

Bitcoin’de Golden Cross! Bir Sonraki Hedef 28 Bin Dolar Mı?

Bitcoin geçtiğimiz günlerde 9.645 dolara kadar düştükten sonra, önde gelen dijital para birimi dün, 10.250 doların üzerine çıkmayı başardı ve ardından 10.150 dolara hafifçe geri çekildi. Ani fiyat artışı, kripto para biriminin yatırımcıları tarafından dijital para biriminde büyük bir umut ortaya çıkardı. Ardından pekçok analist de konuyla ilgili düşüncelerini paylaşmak için harekete geçti.

Teknik analist Crypto Rand da piyasa durumunu hızlıca değerlendirenlerden biriydi.

Sektördeki popüler terimlerden biri de golden cross ifadesidir. Golden cross’u kısaca kısa vadeli hareketli ortalamanın uzun vadeli hareketli ortalamayı yukarı yönlü kesmesi şeklinde ifade edebiliriz. Bu da, söz konusu ürün için bir yükseliş işareti anlamına gelir.

Popüler analist Crypto Rand’da, Bitcoin de golden cross meydana geldiğini düşünüyor. Bununla birlikte Bitcoin’in 28.000 dolara sıçrama şansının yüksek olduğunu söyledi. Crypto Rand şunları söyledi:

“Golden Cross muhtemelen bir Teknik Analizden alabileceğiniz en güçlü boğa sinyalidir. Bitcoin için en son meydana geldiğinde, % 213’lük bir fiyat artışı ile sonuçlandı. Şimdi yine [SIC] oluyor. Hedef 28.000 dolar olacak.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?