Bitcoin’de Gece Harekatı!

0
539

Ekim ayının son haftasından beri düşüş eğiliminde olan ve bu eğiliminden çıkamayan Bitcoin,  bu gece itibariyle hareketli saatler geçirdi.  Önündeki ara direnç noktasını kıran Bitcoin,  bir sonraki dirençte takılsa da, bu haftayı hareketli geçireceğinin sinyalini verdi…

Uzun zamandır ayıların kontrolünde olan Bitcoin,  piyasayı da negatif etkiliyor. Diğer altcoinlerinde düşüş trendine girmesini sağlayan Bitcoin’in, sessizliğini ne zaman bozacağı merak konusu.

Uzun zamandır stabil bir süreç geçiren Bitcoin, bu tavrı yüzünden direnç ve destek noktalarını bir hayli yakınlaştırdı. Bu da sürekli aynı seviyede kalmasını sağladı. Fakat Bitcoin bu gece, kıpırdandı ve ara direnç seviyesi olan 7.300 doları geçti.  Daha sonra ise ikinci direnç seviyesini hedef aldı ve 7.500 dolara atak gerçekleştirdi.  Fakat bu hareket ilk denemesinde başarısızlıkla sonuçlandı ve bitcoin yeniden 7.300 dolar seviyesine geriledi.

Bitcoin yılın son ayını aynı seviyede geçirdiği için yukarı yönlü ataklarda bir hayli zorluk yaşıyor. Bitcoin’in bir miktar yükselmesi hemen satış emirlerinin aktif hale gelmesini sağlıyor. Bu da işi zaten zor olan lider dijital paranın, işini biraz daha zorlaştırıyor.

Fakat Bitcoin bu gece gösterdiği hareketle bu haftanın çok da durağan geçmeyeceğini gösterdi.  Lafı uzatmadan Bitcoin’in olası direnç ve destek seviyelerini sizlerle paylaşalım.

Dirençler: 7.500, 7.800 ve 8.500 dolar.
Destekler: 6.900 ve 6.500 dolar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın