Bitcoin’de Gece Harekatı!

Ekim ayının son haftasından beri düşüş eğiliminde olan ve bu eğiliminden çıkamayan Bitcoin,  bu gece itibariyle hareketli saatler geçirdi.  Önündeki ara direnç noktasını kıran Bitcoin,  bir sonraki dirençte takılsa da, bu haftayı hareketli geçireceğinin sinyalini verdi…

Uzun zamandır ayıların kontrolünde olan Bitcoin,  piyasayı da negatif etkiliyor. Diğer altcoinlerinde düşüş trendine girmesini sağlayan Bitcoin’in, sessizliğini ne zaman bozacağı merak konusu.

Uzun zamandır stabil bir süreç geçiren Bitcoin, bu tavrı yüzünden direnç ve destek noktalarını bir hayli yakınlaştırdı. Bu da sürekli aynı seviyede kalmasını sağladı. Fakat Bitcoin bu gece, kıpırdandı ve ara direnç seviyesi olan 7.300 doları geçti.  Daha sonra ise ikinci direnç seviyesini hedef aldı ve 7.500 dolara atak gerçekleştirdi.  Fakat bu hareket ilk denemesinde başarısızlıkla sonuçlandı ve bitcoin yeniden 7.300 dolar seviyesine geriledi.

Bitcoin yılın son ayını aynı seviyede geçirdiği için yukarı yönlü ataklarda bir hayli zorluk yaşıyor. Bitcoin’in bir miktar yükselmesi hemen satış emirlerinin aktif hale gelmesini sağlıyor. Bu da işi zaten zor olan lider dijital paranın, işini biraz daha zorlaştırıyor.

Fakat Bitcoin bu gece gösterdiği hareketle bu haftanın çok da durağan geçmeyeceğini gösterdi.  Lafı uzatmadan Bitcoin’in olası direnç ve destek seviyelerini sizlerle paylaşalım.

Dirençler: 7.500, 7.800 ve 8.500 dolar.
Destekler: 6.900 ve 6.500 dolar.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.