Mart 14, 2024

Bitcoin Zirvesinin Ardından Neler Olacak? Analist Yorumuyla Beğeni Topladı!

Kripto analisti DustyBC, Bitcoin fiyatının kısa süre önce 72.000 dolar seviyesinde rekor kırmasını yorumladı. Dusty, kripto para piyasasını çevreleyen yükseliş eğiliminin devam ettiğine dikkat çekerek bu kilometre taşlarının önemini vurguladı.

Dusty, “Şu anda tanık olduğumuz şey sadece bir başlangıç” yorumu yaptı. “Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasına rağmen, fiyat keşfi ve genel olarak daha fazla kazanç için hala çok yer var.”

Dusty, Bitcoin’in rallisi heyecanı körüklerken, birçok yatırımcının yakında önemli kazançlar elde etmek için başta Ethereum olmak üzere diğer kripto para birimlerini araştırdığını belirtti. Analist, “Altcoin’lerin BTC’Yi takip ettiğini ve piyasa döngüsünün ilerleyen dönemlerinde daha iyi performans gösterdiği bir dalgalanma etkisi beklediğini belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analiste göre kripto para piyasasındaki genel yaklaşımda da olumlu bir değişim var. Örneğin BTC güçlü bir seçenek olmaya devam etse de altcoin’lere doğru bir keşif de güçlenmeye devam ediyor.

Dusty ayrıca kurumsal katılımın ve düzenleyici gelişmelerin kripto para piyasası üzerindeki etkisini de tartıştı. Kurumların Bitcoin’i giderek daha fazla benimsemesi ve düzenleyici kurumların kripto temelli finansal ürünlere uyum sağlama konusunda isteklilik göstermesiyle birlikte analist, piyasanın gelecekteki gidişatı konusunda iyimser olduğunu ifade etti.

Dusty sözlerini “Finans alanında bir paradigma değişimine tanık oluyoruz ve bunu erken benimseyenler ödülleri toplayacak.” yorumuyla sonlandırarak beğeni toplamayı başardı.

Kaynak : Coinpedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?