Bitcoin Yüzde 80 Oranında Düşebilir!

0

Uzman Yatırımcı Peter Brandt: Bitcoin Yüzde 80 Düşebilir

Uzun yılların tecrübesine sahip yatırım uzmanı Peter Brandt, Bitcoin ile ilgili bir iddiada bulundu. Yatırımcıları endişelendiren iddiaya göre Bitcoin 4.500 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.

Brandt’in, 2018’deki piyasa çöküşü ve Bitcoin’in 2019’daki parabolik yükselişi tahminleri hatırlarsınız ki doğru çıkmıştı. Dolayısıyla Brandt yatırımcılar tarafından dikkate alınan bir isim haline geldi. Öngörülerinin doğru olması da gösteriyor ki yatırımcılar Brandt’i dikkate alarak doğru bir adım atmış oluyor.

Peter Brandt kendi twitter hesabından konuyla ilgili fikirlerini paylaştı. Bitcoin ile ilgili kötü senaryosu dışında, Bitcoin’in sorununa da değindi. Peter Brandt yüksek fiyat hareketliliğinden bahsetti. Bu durumun kitlesel benimsenmenin önüne geçtiğini ifade etti. Paylaştığı tweete, twitter kullanıcıları büyük ilgi gösterdi ve onlarda daha önceki öngörülerinin doğruluğu ile ilgili hatırlatmalarda bulundu.

Şu an için çok fazla sayıda uzman tarafından Bitcoin’in geleceği hakkında birçok görüş paylaşılmaya devam ediyor. Bazı uzmanlar Bitcoin’in altınla rekabet edebileceği görüşünü öngörüyor. Ama Peter Brandt, onların aksine Bitcoin fiyatlarındaki ani artış yada düşüşler sebebiyle bunun olası olmadığını düşünüyor. Bitcoin en popüler kripto para olması sebebiyle hakkında daha birçok görüş paylaşılacaktır. Hangi öngörünü doğru olduğunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın