Temmuz 8, 2019

Bitcoin Yüzde 80 Oranında Düşebilir!


Uzman Yatırımcı Peter Brandt: Bitcoin Yüzde 80 Düşebilir

Uzun yılların tecrübesine sahip yatırım uzmanı Peter Brandt, Bitcoin ile ilgili bir iddiada bulundu. Yatırımcıları endişelendiren iddiaya göre Bitcoin 4.500 dolar seviyelerine kadar gerileyebilir.

Brandt’in, 2018’deki piyasa çöküşü ve Bitcoin’in 2019’daki parabolik yükselişi tahminleri hatırlarsınız ki doğru çıkmıştı. Dolayısıyla Brandt yatırımcılar tarafından dikkate alınan bir isim haline geldi. Öngörülerinin doğru olması da gösteriyor ki yatırımcılar Brandt’i dikkate alarak doğru bir adım atmış oluyor.

Peter Brandt kendi twitter hesabından konuyla ilgili fikirlerini paylaştı. Bitcoin ile ilgili kötü senaryosu dışında, Bitcoin’in sorununa da değindi. Peter Brandt yüksek fiyat hareketliliğinden bahsetti. Bu durumun kitlesel benimsenmenin önüne geçtiğini ifade etti. Paylaştığı tweete, twitter kullanıcıları büyük ilgi gösterdi ve onlarda daha önceki öngörülerinin doğruluğu ile ilgili hatırlatmalarda bulundu.

Şu an için çok fazla sayıda uzman tarafından Bitcoin’in geleceği hakkında birçok görüş paylaşılmaya devam ediyor. Bazı uzmanlar Bitcoin’in altınla rekabet edebileceği görüşünü öngörüyor. Ama Peter Brandt, onların aksine Bitcoin fiyatlarındaki ani artış yada düşüşler sebebiyle bunun olası olmadığını düşünüyor. Bitcoin en popüler kripto para olması sebebiyle hakkında daha birçok görüş paylaşılacaktır. Hangi öngörünü doğru olduğunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Ramazan BOZKURT hakkında :

Merhabalar Ben Ramazan Bozkurt. Uzun süredir Finans alanında çalışmalar yürütüyorum. Bu süreçte uzmanlık alanımı kripto paralar ve blockchain teknolojisine yönelttim. Öğrenmeyi ve öğrenirken paylaşmayı seviyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?