Mart 11, 2024

Bitcoin ve Ethereum Neden Büyümeye Devam Ediyor: Chris Burniske Açıkladı!

Bitcoin ve Ethereum’u değerlendirirken, değişen trendlere ve altcoinlerin çekiciliğinin değişmesine rağmen, BTC ve ETH’in büyüme potansiyellerini korumalarının temel nedenlerini anlamak önemlidir. Chris Burniske’nin analizleri, kripto topluluğundaki hisleri yansıtmaktadır. Bitcoin ve Ethereum, piyasa değerleri yanı sıra temel rolleriyle de kripto dünyasının en güçlü oyuncuları olarak kabul edilir.

bitcoin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin, özellikle itibari para enflasyonu veya siyasi istikrarsızlık gibi durumlarda yatırımcıların güvenli liman olarak gördüğü dijital altın olarak tanımlanmaya devam ediyor. Sınırlı 21 milyon coin arzı, hem geleneksel hem de modern yatırımcıları cezbeden bir kıtlık unsuru sunarak enflasyona karşı bir koruma sağlıyor. Şimdi, sunulan grafiklerin teknik analizine odaklanalım.

Bitcoin, daha yüksek en yüksek ve daha yüksek en düşük seviyelerle belirginleşen güçlü bir yükseliş trendini sürdürerek yükseliş sinyalleri veriyor. Hareketli ortalamalar gibi fiyat hareketlerini düzeltmek için kullanılan araçlar, fiyatın bu seviyelerde sürekli olarak destek bulmasıyla birlikte mükemmel bir yükseliş trendi gösteriyor. Özellikle 50 günlük hareketli ortalama, boğa piyasasının sağlam olduğuna dair dinamik bir destek sağlıyor gibi görünüyor.

Ethereum‘un grafiği de benzer bir yükseliş momentumunu gösteriyor. Fiyat hareketleri, 50 günlük hareketli ortalamanın son fiyat geri çekilmelerinde destek sağlamasıyla birlikte, temel hareketli ortalamaların üzerinde seyretmeye devam ediyor. Bu durum, alıcı ilgisinin devam ettiğini ve yükseliş trendinin güçlü olduğunu gösteriyor. Bazı yatırımcılar BTC, ETH ve diğer kripto paralar arasındaki tercihlerini değiştirebilir, ancak Bitcoin ve Ethereum‘un temel gücü ve devam eden gelişmeleri, büyümelerinin muhtemelen devam edeceğine işaret ediyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?