Ekim 5, 2023

Bitcoin ve Ethereum Dip Fiyatta mı? Ünlü Yatırımcı Detayları Verdi!


Placeholder Capital isimli dijital varlık şirketinin kurucusu Chris Burniske, mevcut mali çeyreği Bitcoin başta olmak üzere kripto fiyatları için net bir döngü tabanı haline getirecek bir boğa piyasasının gelmesinin muhtemel olduğu düşüncesinde.

Korku yüksek, ancak zamansal ve fiyatsal olarak, satış tükenmesi bence yakın. BTC’nin 20.000 doların altına, ETH’nin 1.000 doların altına inebileceğinden ve uzun kuyruklu her şeyin (SOL hariç) yeni düşük seviyelere ulaşabileceğinden eminim, ancak 2023’ün 4. çeyreğine ve 2024’ün 1. çeyreğine dönüp baktığımızda alıcı olmak için iyi bir zaman olduğunu göreceğiz.

Chris Burniske, çeşitli kripto varlıklarının doğrusal grafiklerinin piyasanın dibinin oluştuğunu gösterdiği düşüncesinde.

Doğrusal grafikler bir varlığın mutlak fiyatındaki değişimi gösterirken, logaritmik grafik ise bir varlığın değerindeki artış ya da azalış yüzdesine bağlı olarak göreceli değişimi göstermektedir.

Fazla karmaşıklaştırmamak için uzun vadeli, doğrusal grafiklere bakacağım. Bunlarla zirveleri tespit etmek kolay olduğu gibi, genel dip aralığını tespit etmek de kolaydır. Bundan sonrası tamamen kendi biriktirme tarzınızla ilgilidir; sabır ve sebat dipten beslenenlerin ortak özellikleridir.

Bitcoin haberleri

Ethereum grafiği ile tahminlerini sonlandıran Burniske, ani bir düşüşün ardından ETH’nin, trader’ların piyasa eğilimlerini belirlemek için kullandıkları temel göstergeler olan 200 haftalık basit hareketli ortalamayı (SMA) ve 200 haftalık üstel hareketli ortalamayı (EMA) destek olarak yeniden test ettiğini gösteriyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?