Bitcoin ve Diğer Kripto Paralarda Yükseliş Görülüyor

1 Nisan 2019 günü itibariyle kripto para piyasasında geçtiğimiz günlere baktığımızda daha yeşil bir tabloyla karşı karşıya kalıyoruz.

Coinmarketcap üzerinden alınan verilere göre önde gelen koinleri geçtiğimiz günlerde yaşanan düşüşlerin tekrardan yükselişe geçmeye başladılar. Bu artışta önde gelen, Bitcoin, Ethereum, Ripple gibi koinler olduğunu söyleyebiliriz.

Bitcoin’de Durum

Bitcoin geçtiğimiz günlerde 4 bin dolar bandını kırmayı başararak uzun süredir beklenen artışı sağlamış oldu.

Bitcoin piyasanın en büyük önde gelen koini olmasına rağmen geçtiğimiz günlerde yaşadıkları düşüşün ardından yeniden toparlamaya başladı ve artışa geçti. Bu yaşanan düşüşlere rağmen, Bitcoin 4 bin doların üstünde kalmayı başardı.

Bitcoin’in son yirmi dört saat içerisindeki performansına baktığımızda olumlu bir performans ile karışalaşıyoruz. Yüzde 0.79 oranında artış gösteren Bitcoin, yayın saatimize göre 4 bin 136 dolarlık fiyattan alıcı buluyor.

Ethreum’da Durum

Ethereum, geçtiğimiz günlerde düşüş yaşamıştı ve şuan Bitcoin gibi olumlu bir ilerlemeyle performans gösteriyor.

Ethereum, dünden bugüne yaşadığı olumlu yükselme ile 0.75 oranındaki artışla yayın saatimize göre fiyatı 142 dolar olarak alıcı bulmakta.

 

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.