Ocak 20, 2023

Trader Alım Seviyelerini Verdi: Bitcoin ve 3 Altcoin’den Aldım

Popüler trader Michaël van de Poppe, Ethereum trader’ları için “büyük fırsatlar” olduğunu belirtti. Trader’a göre piyasaya henüz katılmayan insanlar katılmak için düşünebilecekleri bir fırsat bulunuyor.

“Ethereum ile ilgileniyorum. Yaşanabilecek düşüşlerde satın almak, bir rahatlama rallisi öncesi muhtemelen iyi alanlar. Henüz yatırım yapmadıysanız birçok fırsat var.”

Ethereum fiyat tahmini

Van de Poppe’nin grafiğine göre 1.460 dolarlık alan, ETH yatırımcılarının girebileceği iyi bir seviye. Haber hazırlanırken fiyat 1.536 dolar civarındaydı.

Bitcoin’de Bu Seviyeye Dikkat!

Benzer şekilde Bitcoin için 21.100 ve 21.300 dolarlık fiyat bölgesine dikkat edilmesi gerekiyor.

“Piyasalarda hareketliliğin tam zamanı ki bu harika bir şey! Genesis davası yaklaşırken çok daha fazla sıçrama bekleyemezdik. Ama en azından momentum kazandık. Nasdaq da biraz rahatladı. Bitcoin için 21.100-21.300 dolar kritik bölge. Eğer bir kez daha düşersek, muhtemelen dip olur.”

Bitcoin fiyat tahmini

BTC bu haber yazıldığı sırada 20.890 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti daha sonra, son aylarda AI piyasalarının geri kalanıyla birlikte patlayan bir yapay zeka (AI) altcoini olan Fetch.ai‘yı da (FET) yakından takip ettiğini belirtti.

“FET’te 0,16 dolar ya da 0,19-0,20 dolar civarında uzun vadeli alımlar yapmak harika olur.”

FET token fiyat tahmini

Van de Poppe, son olarak  Litecoin (LTC) tahmini yaptı. Analist LTC’nin hareketlerinin kısmen BTC’ye bağlı olduğunu öne sürüyor.

“Bu, LTC’nin düşük fiyattan satın alması için uygun olacaktır. Aynı zamanda Bitcoin’in boşluğu doldurması anlamına da gelecektir (tüm bunlar endekslerin daha da düşmesine bağlı, ancak bu çok olası görünüyor).”

Litecoin fiyat tahmini

Van de Poppe’un grafiği 76 dolar bölgesini tüccarlar için güçlü bir fırsat bölgesi olarak vurguluyor. LTC yazı yazıldığı sırada 83,92 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?