Ağustos 28, 2023

Bitcoin Uzmanından Dikkat Çekici Tahmin: Listede Altcoin’ler de Var!


Kripto para piyasası Asya ve Londra seansları sırasında ayı piyasası görünümünü korumaya devam etti. Analistlere göre, Bitcoin fiyatı geçen haftayı bir Doji mum çubuğunda kapattıktan sonra 25.900 dolar civarındaki destek seviyesini yeniden test ediyordu. Bitcoin’in bu yılın Mart ayı ortasında başlayan yatay birikimi, düşüş trendinin bozulmasıyla geçersiz kılınmanın eşiğinde.

Bununla birlikte, Michael Pizzino bir YouTube videosunda kripto piyasasının büyük bir birikimin ardından makro yükseliş patlamasına hızla yaklaştığını savundu.

kripto para haberleri

Analiste göre, Bitcoin piyasası kısa vadeli düşüş görünümüne rağmen büyük bir boğa sinyali verdi. Özellikle analist, 26.000 doların altındaki mevcut BTC fiyatını 2015/2016 birikimi ve büyük bir ralli sağlayan kırılma ile karşılaştırdı. Pizzino, 26.000 dolar civarındaki mevcut destek bölgesinin önümüzdeki günlerde tutunamaması halinde BTC fiyatının 24.000 dolar seviyesine doğru daha da düşebileceğini kaydetti.

Benzer şekilde analist, Ethereum’un (ETH) önümüzdeki haftalarda Bitcoin fiyat hareketiyle yakın bir eğilim göstermesini bekliyor. Pizzino, en iyi dijital varlıkların ayı piyasası rallisinin zirvesinden yüzde 50’lik bir düşüş kaydetmesini bekliyor ve böylece ETH fiyatının yakında 1600 dolara ulaşabileceğini savunuyor.

Solana’ya (SOL) gelince, Pizzino, altcoin’in FTX öncesi seviyelerin ötesine geçememesinin ardından kısa vadeli zayıflığın varlığı 18 dolara doğru itmesini bekliyor. Bununla birlikte, Solana ekosistemi, yaklaşık 310 milyon dolarlık toplam kilitli değer (TVL) ile canlı DeFi ekosistemi tarafından önemli ölçüde desteklenmektedir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?