Mart 20, 2023

Bitcoin Uzmanı Konuştu: Bu Şeyi Tekrarlarsak İşimiz Çok Zor!

Kripto para dünyasının deneyimli trader’larından Tone Vays, Bitcoin fiyatının 2019’da kaydettiği parabolik rallinin tekrarlanmamasını istiyor. Vays, bu türden bir rallinin gelecekteki fiyat hareketini etkileyebileceği görüşünde. İşte dikkat çeken detaylar.

YouTube kanalında yeni bir video paylaşan Tone Vays, BTC’nin ilk denemede 35.000 dolarlık seviyeyi kırmasını istemiyor. Trader, bu tür “sert” yükselişin fiyatta sorunlar yaratabileceği görüşünde.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin 2019 yılında bir dip kaydetmiş ve hemen ardından dört ayda %200 artmıştı. Bu yükselişin hemen ardından ise %70’lik ani bir düşüş gelmişti. Sonuç olarak BTC bir yıl boyunca durgun kalmıştı.

Vays, bu türden bir Bitcoin rallisi yerine yavaş ancak istikrarlı bir büyüme aradığının altını çizdi.

50.000 dolara kadar yükseldiğimizi varsayalım. Bu hamlenin hemen ardından 25.000 veya 30.000 dolara çekilmemiz an meselesi. Ancak yavaş ve istikrarlı bir şekilde yükselirsek bir düzeltme olma ihtimali de azalır.

Kısacası biraz yavaşlar ve haftaları daha güçlü kapatırsak 30.000 dolara dokunur ve 25.000’e yavaşça çekiliriz. Sonrası 35.000, 40.000 vs.

Vays, Bitcoin’in önümüzdeki aylarda 35.000 dolarlık seviyeyi kırması halinde fiyat tahminini de güncelledi. Trader, 50.000 ile 60.000 dolarlık seviyelere yükselişin mümkün olduğu görüşünde.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?