Şubat 17, 2024

Bitcoin Trader’ından Dev XRP Tahmini: %244,61’lik Ralli Mümkün, İşte Beklenen Tarih!


Önde gelen bir Bitcoin traderı, gelişen boğa sezonunun ortasında XRP coin’in gelecek günlerde izleyebileceği yörünge hakkında tahminlerini paylaştı. Bu bağlamda %244,61’lik bir ralli hedefi belirledi.

Kripto analisti, önümüzdeki aylarda XRP’nin 2 dolar civarına yükselebileceğini öngörüyor. Bu tahminler, XRP coin’in yakın vadeli performansıyla ilgili artan iyimserliği yansıtıyor.

Analistten Dev Ralli Tahmini

Bitcoin trader’ı Crypto Scofield takma adıyla tanınan bir analist, son yayınladığı gönderide XRP’nin yaklaşan fiyat hareketlerine dikkat çekti.

Crypto Scofield, XRP’nin son bir haftalık formasyonlarını gösteren ve varlığın 2021 boğa sezonundaki zirvesinden bu yana ilerleyişini ortaya koyan bir grafik paylaştı. Grafik, özellikle XRP’nin 2021 zirvesinden bu yana mum çubuğu formasyonlarının bir üçgen oluşturduğunu gösteriyor. Bu gelişme, analistler tarafından olumlu bir işaret olarak yorumlanıyor. Bu bağlamda yakında potansiyel bir kırılmaya işaret ediyor.

Crypto Scofield, XRP için iki potansiyel kırılma hedefi belirledi. İlk senaryo, yerleşik düşüş trendinden başarılı bir kopuşa bağlı olarak 1,2155 dolara bir artış öneriyor. Öte yandan, analist XRP’nin 2 dolar eşiğine yaklaşmasını bekliyor. Hedefini özellikle 1,9054 dolar olarak belirliyor.

XRP’nin mevcut piyasa değeri olan 0,5529 dolardan, 1,9054 dolara yükselmesi, %244,61’lik bir potansiyel büyüme oranı anlamına geliyor.

XRP coin, 2021’de yaklaşık olarak 1,8 dolar civarında zirve yapmıştı. En son, 2017 sonu ve 2018 başındaki patlayıcı büyüme döneminde ise 1,9 dolar seviyelerini görmüştü.

Analistin XRP’nin 1,9 doları geri kazanması için belirli bir hedef zaman çizelgesi belirtmemesi dikkat çekici. Ancak başka bir teknik analist, XRP’nin bu boğa sezonunda sahiplerine üç kat artış sağlayabileceğini savundu. Bu, XRP’nin gelecekteki potansiyelini gösteren farklı bir bakış açısını yansıtıyor.

XRP coin için 1 doların üzerinde bir hedef belirleyen başka analistler de mecvut. Kısa bir süre önce, bir Bitcoin günlük trader’ı, XRP portföyünün 102.746 dolar değerinde 180.738 XRP bakiyesi gösteren kısımlarını açıkladı.

Bu Bitcoin günlük yatırımcısı, fiyat 3 ila 7 dolar aralığına ulaştığında XRP varlıklarından bir miktar kar elde etme niyetini açıkladı.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?