Bitcoin Sessiz Düşüşüne Devam Ediyor!

0
634

Bitcoin Türkiye saati ile 11:00’da 8.150 dolar civarında seyrediyor. Son günlerde düşüş trendine devam eden Bitcoin, bir önemli destek seviyesini daha ardında bıraktı. Destek seviyelerini birer birer yıkan ve bunu sessiz sedasız yapan Bitcoin’de, düşüş trendi devam edecek mi?

Ekim ayının son günlerinde sert bir yükselişle, 7.000 dolar seviyesinden 10.000 dolar seviyesine çıkan Bitcoin, Ekim ayı rakamlarına bir hayli yaklaştı. Çünkü bu sert yükselişin ardından kademeli olarak düşen Bitcoin, yaklaşık 2.000 dolar geriledi.

Bitcoin destek seviyelerini yavaş ve sessiz bir şekilde yıkıyor. İlk olarak 9.000 dolar desteğini yıkan bitcoin, yükseliş trendini kaybetti ve ardından biraz daha gerileyerek 8.400 dolara geldi. 8.400 dolar seviyesinde bulunan destek noktası, Bitcoin’de 7.000 dolar seviyesine açılan kapının anahtarını elinde tutuyordu. Bitcoin bu seviyeyi geçti ve anahtarı eline aldı.

Kritik destek seviyelerinin yıkılması ile Bitcoin’in yeniden 7.000 dolar seviyelerine gelmesi muhtemel gözüküyor.  Bu seviyelerde ise önemli destek noktamız 7.400 olacak. Muhtemelen Bitcoin bu seviyeleri test ederek, fazlasıyla bir düzeltme hareketi yapmış olacak. Tabi gün içinde fiyatın 8.400 dolar seviyesi üzerine çıkması bize başka şeyler konuşturur ama bunun ihtimali düşük gözüküyor.

*Burada yazılanlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın