Bitcoin Rallisinde Son Durum

Bitcoin, son birkaç gündür güçlü bir yükseliş trendi içerisindeydi ve bu da mevcut fiyatı ile geçtiğimiz hafta belirlenen 6.800 Dolar’lık düşük seviyesi arasında önemli miktarda mesafe bırakmasına izin verdi.

Kripto para rallisinin mevcut fiyat seviyelerinde durduğunu söyleyebiliriz. Bazı analistler, kısa vadeli bir hareketin Bitcoin’i 7.000 Dolar’a kadar düşürmesini öngörüyor. Bununla birlikte, diğer analistler, BTC’nin bu geri çekilme gerçekleşmeden önce 8.000 Dolar’a geleceği konusunda hemfikir.

BTC, son birkaç gün ve haftada geniş bir ticaret aralığı oluşturmuş gibi görünüyor. Kabaca 6.400 Dolar ve 7.800 Dolar aralığında hareketine devam ediyor.

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan UB, son attığı Tweet’te, 7.000 Dolar’lık bölgeye yönelik başka bir geri çekilmenin hala ihtimal doğrultusunda olduğunu paylaştı.

Diğer analistler, yakın dönemde kripto para birimi için daha fazla kayıp olabileceğini kabul etme eğilimindeler. Ancak, bir başka popüler kripto analisti olan MoonOverlord, BTC’nin daha düşük bir seviyeye geçmeden önce 8.000 Dolar’a dokunabileceğine inandığını açıkladı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.