Bitcoin Muazzam Bir Yükselişle Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

  • Kripto para piyasasının geçtiğimiz 3 sene içerisinde heyecanla beklediği zamanlardan biri gerçek oldu. Bitcoin (BTC) mühim bir kilometre taşını daha geçmişte bıraktı.

Bitcoin Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinde!

Ekim ayında Bitcoin için kurumsal yatırımcıların sahaya girmesi ile gerçekleşen yükselişin sonucunda traderlar bir sonraki seviyenin ne olacağını tahmin ederek, yorum yapıyorlardı.

Bitcoin’in 9.800 dolardan artmaya başlayan yükseliş macerası, yatırımcıları oldukça heyecanlandırmıştı. Aynı zamanda 20 bin dolar seviyesine giderken yaşanılan heyecan artık zirve bir noktaya ulaşmıştı.

Sonucunda ise artık Bitcoin 17 Aralık 2017 tarihindeki rekorunu kırarak (19.660 dolar), tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Önder kripto para birimi tam tamına 19.750 doları geçti. Bu yazı yazıldığı sırada ise dolar açısından 19.723, TL açısından ise 153.765 seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Peki Bitcoin Bundan Sonra Nereye Yönelecek?

Şimdi merak edilen şey ise Bitcoin’in nereye yöneleceği oldu. Şüphesiz bundan sonraki her artış noktası yeni bir ATH anlamına gelecek.

Geçtiğimiz zaman zarfında PlanB Bitcoin için 125 bin doların üstüne çıkacağına hatta 200 bin dolara da ulaşabileceğine dair yorum belirtmişti.

İlerleyen zamanlarda PlanB’nin düşünceleri gerçekleşecek mi? Yoksa Bitcoin tam tersi bir hareket mi gerçekleştirecek?

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.