Eylül 28, 2023

Kripto Piyasasında Madencilik Furyası Geri Döndü! Bitcoin Madenciliği Yapan Bu Proje Balinaların Radarında


Son güncellenme : 28.09.2023 - 11:22

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin Minetrix, blok zinciri üzerindeki ilk “Stake et-Bitcoin madenciliği yap” protokolü olan devrim niteliğinde yeni bir kripto projesidir.

Bitcoin madenciliğine katılım, en azından son yıllarda, çok yüksek donanım ve enerji maliyetleri gerektirdiği için neredeyse imkansız hale geldi.

Bitcoin Minetrix, yatırımcıların madencilik gücü üretmek için kullanılabilecek tokenleri satın almalarına ve sahip olmalarına olanak tanıyor.

Ön satışlar hızlı başladı. İlk 24 saat içinde 100 bin dolardan fazla fon toplamasıyla dikkat çekti.

Ayrıca proje yıllık olarak da büyük getiriler vadediyor. BTCMTX tokenlerini nasıl satın alacağınızı öğrenmek ve proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Bitcoin Minetrix Projesinin Dikkat Çeken Noktaları:

 • Bitcoin Minetrix, dünyanın ilk “Stake et-Bitcoin madenciliği yap” dayalı kripto projesidir.
 • Kullanıcılar madencilik gücü üretmek için tokenleri stake ediyor.
 • Pahalı platformlar kurmanıza gerek kalmadan pasif BTC kazandırmayı vadediyor.
 • Bitcoin Minetrix token satın alma dışında bir maliyeti yok.
 • Artırılmış güvenlik önlemleri alıyor.
 • Kullanıcılara, şeffaf bir madencilik deneyimi yaşatmak istiyor.
 • Tokenleri stake etme, yıllık faiz getirisi (APY) veya bunları borsalarda satma seçeneklerini kullanıcılara sunuyor.

Bitcoin Minetrix Projesinin Çıkış Noktası

Bitcoin, ilk kripto para birimi olarak 2009’daki başlangıcından bu yana dünyayı büyüledi. Yenilikçi blok zinciri teknolojisi, geleneksel bankalardan bağımsız, hükümetlerin dışında yer alan merkeziyetsiz, şeffaf ve güvenli bir finansal sistem yarattı.

Yıllar geçtikçe, Bitcoin muazzam bir büyüme gördü ve zirvede 1 trilyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştı.

Bununla birlikte, Bitcoin’in popülaritesi arttıkça, ortalama bir yatırımcı için madencilik yaparak onu kârlı bir şekilde çıkarmanın zorluğu da arttı.

Uzmanlaşmış ASIC madencilik platformları ve büyük madencilik çiftlikleri artık Bitcoin madenciliğine hakim oluyor ve bu da Bitcoin madenciliğini günlük kripto meraklıları için erişilemez hale getiriyor.

Bitcoin madenciliğini yeniden kolay ve karlı hale getirmeyi amaçlayan yeni kripto para birimi projesi Bitcoin Minetrix tam da bu noktada yatırımcıların yardımına koşuyor.

Bitcoin Minetrix token satın alma konusundaki heyecan ve ilgi, 24 saatten kısa bir sürede 105.000 doların üzerine çıkan ön satışından açıkça görülüyor. Bu başarı, kripto yatırımcıları arasında projenin yenilikçi madencilik modeline katılma yönündeki güçlü talebi gösteriyor.

BTCMTX Token, Kripto Para Madenciliğini Nasıl Geliştiriyor?

Bitcoin madenciliği giderek daha zor ve rekabetçi hale geldi. Bitcoin Minetrix, geleneksel Bitcoin madenciliğine göre çeşitli avantajlar sunar:

 • Merkeziyetsiz Bulut Madenciliği – Bitcoin Minetrix’in temel özelliği, merkeziyetsiz bulut madenciliği sunmasıdır. Kullanıcılar kredi kazanmak için BTCMTX tokenlerini stake edebilir ve kredileri bulutta Bitcoin madenciliği yapmak için kullanabilir. Bu, Bitcoin’in için gereken pahalı madencilik donanımına olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor.
 • Giriş Engellerini Azaltıyor – Pahalı ASIC madencilerine veya madencilik çiftliklerine yatırım yapmaya gerek kalmıyor. BTCMTX staking tokenleri, düzenli kripto yatırımcıları için kolay erişim sağlıyor.
 • Azalan İşletme Maliyetleri – Bulut madenciliği,  elektrik, bakım, gürültü ve alan gibi ek yükleri ortadan kaldırıyor. BTCMTX, işlemleri daha verimli bir şekilde yönetiyor.
 • İstikrarlı Pasif Gelir – Sabit madencilik ödülleri, donanım madenciliğinin değişken doğasına kıyasla  daha sabit pasif gelir sağlıyor.
 • Teknik Uzmanlığa Gerek Yok – Platform kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bulut madenciliği için ileri düzeyde teknik bilgi birikimine gerek yoktur.
 • Ölçeklenebilirlik – Kullanıcılar küçükten başlayabilir ve daha fazla token stake ederek madencilik gücünü artırabilir. Donanım madenciliği ise ekipman kapasitesiyle sınırlıdır.
 • Çevresel Faydalar – Bulut madenciliği, endüstriyel madencilik çiftlikleriyle karşılaştırıldığında karbon ayak izini önemli ölçüde azaltıyor.

BTCMTX Token Nasıl Satın Alınır?

 1. Adım: Kripto Cüzdanı İndirin

Bitcoin Minetrix token satın almak için yatırımcıların ERC-20 ile uyumlu bir kripto cüzdanına ihtiyacı var.

MetaMask, çok zincirli işlevselliğe ve yüksek güvenlik özelliklerine sahip bir Web3 cüzdanı olarak popüler bir seçim ve bunu bu kılavuzda örnek olarak kullanacağız; Trust Wallet, Phantom ve Exodus dahil birçok cüzdan seçeneği mevcut.

 1. Adım : BTCMTX Token satın alın

ETH, USDT, BNB veya kredi kartı kullanarak bitcoinminetrix.com adresinden BTCMTX token satın alabilirsiniz. Daha sonra madencilik kredisi kazanmak için BTCMTX tokenlerininizi, cüzdanınıza yatırın.

 1. Adım : BTCMTX Staking Ödüllerini kazanın

Ön satış boyunca token stake etmek ve staking ödülleri kazanmak istiyorsanız proje, tokenleri ‘Satın Al ve Stake Et’ seçeneği sunuyor. Tokenler, yıllık faiz getirisi olan stake havuzuna kilitlenecek ve ön satış bitene kadar ödülleriniz artacak.

 1. Adım: Bitcoin Minetrix Tokenlerinizi Talep Edin

Son adım, ön satış sona erdiğinde BTCMTX tokenlerini talep etmek. Tokenler, projenin web sitesinden ‘Talep Et’ düğmesini seçip işlemi onaylayarak talep edilebilir.

Sonuç

BTCMTX tokeni, madencilik furyasını kripto piyasalarına geri getiriyor. Ancak bunu daha az enerji gerektiren bir şekilde ve ön satış ücretiyle her kesimden yatırımcıya hitap ederek yapıyor. 1 BTCMTX fiyatı 0.011 dolar olarak belirlenmiş. Bitcoin Minetrix token satın almak isteyen yatırımcılar ETH veya USDT kullanabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir tanıtım yazıdır. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kaynak : Finixio
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?