Mart 2, 2023

Bitcoin Kahini Tahminini Açıkladı: Sırada Ne Var!

2018’in Bitcoin dibini doğru bir şekilde tahmin eden bir kripto trader’ı, önde gelen kripto varlığının yakın vadede düşmesini bekliyor.

Smart Contracter takma adıyla bilenen analist, 220.800 Twitter takipçisine BTC’nin azalan momentum nedeniyle daha düşük bir seviyeye düşebileceğini söyledi.

“Momentum azalıyor ve dağıtım muhtemelen BTC’de devam ediyor. 24.000 dolara kadar yavaş dalgalı bir öğütme ve nihayetinde başka bir düşük tepe bekliyoruz.”

Kripto analistinin çizdiği tabloya göre BTC, geçen ayın sonlarında başlayan üç dalgalı düzeltme formasyonunu tamamladıktan sonra 20.000 doların hemen üzerine düşebilir.

Elliott Dalga teorisine göre, bir varlığın fiyatının ana eğilimi beş dalgalı bir modelde hareket eder. Ancak düzeltme üç dalgalı bir modelde gerçekleşir.

Bitcoin

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin bu haber yazıldığı sırada 23.783 dolar değerinde.

Smart Contracter ayrıca merkezi olmayan yapay zeka ekosistemi Fetch.ai (FET) üzerinde de düşüş eğilimi olduğunu ifade ediyor.

“FET burada bitmiş görünüyor, son üç ayın en güçlü altcoinlerinden biri ve en düşük seviyelerden 10 kattan fazla yükseldi.”

Analistin çizdiği grafiğe göre Fetch.ai, Şubat ayında başlayan üç dalgalı bir düzeltme formasyonunda mevcut seviyelerden yaklaşık %50 oranında geri çekilebilir.

Fetch.ai bu yazının yazıldığı sırada 0,476 dolardan işlem görüyor.

Fetch.ai

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?