Ocak 27, 2023

Bitcoin Kahini Meme Coin’i Övdü: Asla Satmayın!

Davinci Jeremie kripto para alanında 2013 yılında yatırımcıları Bitcoin almaya çağırmasıyla tanınıyor. Jeremie, 9 Mayıs 2013 tarihinde YouTube’da bir video yayınlayarak yatırımcılardan en az 1 dolar değerinde BTC satın almaları gerektiğini belirtmişti.Bitcoin’i erken benimseyen kişi 10 yıl sonra bugün yatırımcıların Shiba Inu projesine dikkat çekti.

Jeremie 10 yıl önce Bitcoin satın almanın insanların talihini değiştireceğini beilirtmişti. Onlara hayatlarını değiştirecek kazançlar sağlayacağını öngörmüştü. BTC’nin 2021’de 69.000 dolara ulaşmasıyla bu öngörüsünün doğru çıktı.

Jeremie’nin Shiba Inu hakkındaki yorumu, “USDT’mi hangi altcoin’e harcamalıyım?” diye soran bir kullanıcıya yanıt olarak geldi. Bitcoin’i erken benimseyen kişi hızlı bir şekilde “Umm SHIB” yanıtını verdi.

Ancak Jeremie’nin yanıtı kısa ve belirsiz şeklindeydi. İnsanların neden SHIB’e yatırım yapması gerektiğine inandığına dair başka bir açıklama içermemektedir.

Watcher Guru, yatırımcıların neden Shiba Inu‘yu satın alması gerektiğine inandığına dair bir yorum için Davinci Jeremie’ye ulaştı. Haber yazıldığı sırada henüz bir yanıt alınamadı.

Dahası, SHIB topluluğu Jeremie’nin yanıtından heyecan duyuyor ve şimdi onun bir güç atı olduğuna kefil oluyor.

Jeremie’nin yatırımcıları Bitcoin almaya çağıran videosunu aşağıda izleyebilirsiniz. “Loto bileti fiyatına bakarak 10 yıl boyunca Bitcoin tutabilir ve milyoner olabilirsiniz” şeklinde belirtmişti.

Shiba Inu ve Bitcoin

Bitcoin ve Shiba Inu fiyat açısından birbirlerinden çok farklılar. Ancak kripto dünyasında benzer bir popülerliğe sahipler. Her ikisi de büyük bir takipçi kitlesine sahip. Bununla birlikte yatırımcılar ilgili kripto para birimlerinin büyük bir servet yaratabileceğine inanıyor.

Shiba Inu’nun Bitcoin’in daha önce yaptığı gibi fiyatta hareket edip edemeyeceği, cevabı bilmek için 10 yıl daha beklememiz ve izlememiz gereken bir sorudur.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?