Mart 29, 2024

Bitcoin için Altı Haneli O Hedef Oyunda: Altcoin Sezonu O Andan İtibaren Parlayacak!


Popüler kripto analisti Jason Pizzino, devam eden boğa piyasası döngüsünde Bitcoin fiyatının ilerleyişine ilişkin görüşlerini güncelledi. Analist, BTC’nin altı haneli bir değere ulaşmasını sağlayabilecek gelişimleri yakından takip ettiğini belirtti.

“Bazı fiyat hedeflerine bakıyorum. 72,500 dolar, bunu geçersek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 74,000 dolara yaklaşacağız. Sonraki iki hedefim 78.500 dolar. Bu, buradaki seviyeye dayanıyor. Haftalık dalgalanmadan uzatma aracımız var, bu nedenle ETF’nin en düşük seviyesinden en tepeye, mevcut en düşük seviyeden yansıtıldı ve %50’si 78.400 dolara geliyor. Şimdi %100’ü 81.000 dolar civarında.

Bu 81.000 dolar, 3.000 dolarlık en düşük seviyeden 69.000 dolarlık en yüksek seviyeye kadar olan önceki tüm boğa piyasası hareketinin tamamından geliyor ve buradaki 15.500 dolar civarındaki en düşük seviyeden öngörülüyor… İşte bu yüzden burada kabaca 78.000 ila 82.000 dolar arasında bir seviye görüyoruz var. Biraz daha yükselebilir, önemli değil. Bir sonraki hamle için aradığımız fiyat aralığı aşağı yukarı bu.”

jason pizzino bitcoin fiyatını yorumladı

Jason Pizzino, mevcut grafiğine bakarak Bitcoin’in 82.000 doları desteğe çevirebilmesi halinde yukarı yönlü bir sonraki hedeflerin 87.000, 96.000 ve 113.600 dolar olduğunu belirtti. Trader ayrıca BTC’nin 78.000 dolar seviyesine yükselmesinin altcoinleri ateşleyerek büyük kazançlar sağlayabileceğine inanıyor.

“Bitcoin’in 78.000 doların üzerine çıkması ve 82.000 doların üzerinde konsolide olmaya başlaması için bu yüksek rakamlara, 90.000 dolara, 100.000 dolara ulaşma potansiyeline sahip olması gerekiyor. Bunun nedeni, eğer bu seviyede, 78.400 dolarda durdurulursa, bu haftalık aralığın %50’sini temsil edecektir.

Belli ki buradan gitmek için bolca zamanımız var. Hala 78.000 dolara ulaşmak için yaklaşık %11’lik bir zaman var. Bu arada altcoin sezonu da canlanabilir.”

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?