Bitcoin Gün İtibariyle 4,500 Dolar’ı Geçti


Son güncellenme : 30.05.2020 - 10:44

Coinmarketcap üzerinden alınan verilere göre 2 Nisan 2019 günü kripto para birimlerinde büyük yükselmeler başladı ve yeşil bir mum ile karşı karşıyayız.

Yükselişler, Ethereum, Ripple, Litecoin, EOS gibi çoğu kripto para birimlerinde gözükmektedir.

Bitcoin

Dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’de yükseliş başladı.

Geçtiğimiz haftalarda düşüşler yaşayan kripto para birimi dün 4 bin dolar bandını geçmeyi başarmıştı.

Coinmarketcap üzerinden alınan verilere göre bugün Bitcoin yüzde 12 yükseliş yakaladı ve yayın saatimize göre 4,600 dolar üzerinden alıcı bulmakta.

Ethereum

En büyük altcoin olarak bilinen Ethereum’da bu yükseliş kervanına katıldı.

Ethereum ise bugün yüzde yüzde 5,60 üzerinde artış göstermekte ve yükselişlerine devam etmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin ile beraber düşüş yaşayan kripto para birimi yayın saatimize göre 149 dolar üzerinden alıcısını bulmakta.

Litecoin

Coinmarketcap verilerine göre en büyük beşinci altcoin para birimi bugün ciddi bir artış göstermekte.

Bitcoin’den sonra en çok yüzdelik pay olarak artış gösteren kripto para birimi gün itibariyle yüzde 10 üzerinde yükseliş göstermiştir.

Bitcoin’in düşüşlerinden etkilenen kripto para birimi Litecoin yayın saatimize göre 67 dolar üzerinden kendisine alıcı bulmakta.

Diğer Kripto Para Birimleri

Diğer kripto para birimlerinden, XRP yüzde 5 artış göstererek 0.32 dolar üzerinden kendisine alıcı bulmakta. EOS ise yüzde 8 üzerinde bir artış ile 4,55 dolar üzerinden kendisine alıcılarını bulmakta. Yükselişler yayın saatimize göre diğer kripto para birimlerindede olmak üzere devam ettiğini görmekteyiz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

 

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar İsmet KAÇMAZ hakkında :

27 yaşındayım ve İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunuyum. Bitcoin'e 2017 yılında küçük bir yatırım ile başladım. Kripto paralar ve blockchain teknolojileri üzerine araştırma yapmaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?