Bitcoin Girişiminden Kritik Satın Alma!

0

Bir Bitcoin Girişimi olan IOVLabs, Latin Amerika’nın en büyük sosyal medyası olan Taringayı bünyesine kattı.

RSK’nın bir şirketi olan IOVLabs akıllı sözleşme sunan bir girişim. Bu akıllı sözleşmelerde Bitcoin desteği de var. Örneğin herhangi bir sözleşme Bitcoin ile yapılıyorsa ve bu sözleşmenin aynı zamanda elektronik olmasını istiyorsanız bunu dünya üzerinde en iyi yapan şirket. Bu işi yapan bir girişim Latin Amerika’nın en büyük sosyal medya platformu olan Taringayı satın aldı. Peki, bunun önemi ne?

Bu sosyal medya platformunda 30 milyondan fazla kullanıcı var. Bu kullanıcılar yaklaşık olarak günde 8 milyon paylaşım yapıyor. Gayet hareketli bir platform olan Taringada, RSK kendi tokeni olan RIF’i kullanabilir. Bu tokenin platforma entegre edilmesi ile beraber tokenin kullanımında muazzam bir artış olabilir.

IOVLabs CEO’su Diego Gutierrez konuyla alakalı şu açıklamaları yaptı:

“Blockchain güçlü bir teknoloji ancak anlamlı bir değer yaratmak için kitlesel benimsemeye ihtiyaç var. Bu anlaşma bizi dağıtık defter teknolojilerinde ön saflara itiyor. Taringa’yı hem RSK hem de RIF platfomlarının kitlesel benimsenmesine doğru giden ilk adım olarak görüyoruz.”

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın