Eylül 28, 2019

Bitcoin Girişiminden Kritik Satın Alma!

Bir Bitcoin Girişimi olan IOVLabs, Latin Amerika’nın en büyük sosyal medyası olan Taringayı bünyesine kattı.

RSK’nın bir şirketi olan IOVLabs akıllı sözleşme sunan bir girişim. Bu akıllı sözleşmelerde Bitcoin desteği de var. Örneğin herhangi bir sözleşme Bitcoin ile yapılıyorsa ve bu sözleşmenin aynı zamanda elektronik olmasını istiyorsanız bunu dünya üzerinde en iyi yapan şirket. Bu işi yapan bir girişim Latin Amerika’nın en büyük sosyal medya platformu olan Taringayı satın aldı. Peki, bunun önemi ne?

Bu sosyal medya platformunda 30 milyondan fazla kullanıcı var. Bu kullanıcılar yaklaşık olarak günde 8 milyon paylaşım yapıyor. Gayet hareketli bir platform olan Taringada, RSK kendi tokeni olan RIF’i kullanabilir. Bu tokenin platforma entegre edilmesi ile beraber tokenin kullanımında muazzam bir artış olabilir.

IOVLabs CEO’su Diego Gutierrez konuyla alakalı şu açıklamaları yaptı:

“Blockchain güçlü bir teknoloji ancak anlamlı bir değer yaratmak için kitlesel benimsemeye ihtiyaç var. Bu anlaşma bizi dağıtık defter teknolojilerinde ön saflara itiyor. Taringa’yı hem RSK hem de RIF platfomlarının kitlesel benimsenmesine doğru giden ilk adım olarak görüyoruz.”

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?