Eylül 21, 2023

Bitcoin Gerilerken Bu Altcoin Yükselişe Geçti: Fiyat Neden %37 Fırladı?


Bitcoin’in son 24 saat içinde düşüş eğilimine girmesiyle birlikte, altcoin’ler piyasada daha fazla ilgi görmeye başladı. Özellikle Immutable (IMX), son günlerde oldukça dikkat çeken bir altcoin haline geldi. Günlük bazda %37’lik bir artış göstererek piyasadaki diğer altcoin’ler arasında önemli bir yükseliş yaşadı. IMX 0.5321 dolar seviyesinden 0.7294 dolara kadar yükseldi. Bu sayede ilk 100 kripto para birimi arasında en çok artış yaşayan kripto para olmayı başardı.  

Immutable, çok uzun bir süredir 0,550 dolar fiyat aralığının altında işlem görüyordu. Bu nedenle mevcut fiyat artışı, özellikle daha dikkat çekici. Öte yandan Immutable ekibi bu büyük artışın arkasında büyük bir güncelleme veya önemli bir ortaklık açıklamadı. Bu durum, spekülasyonların ortaya çıkmasına neden oldu ve yatırımcılar arasında farklı teorilerin dolaşmasına yol açtı. Bazıları, Immutable’ın geliştirme ekibinin yakında büyük bir duyuru yapacağına inanıyor, bu nedenle şu anda IMX’ye yatırım yapmanın iyi bir fırsat olabileceğini düşünüyor.

Ancak bunlar mevcut olmasa da Immutable, potansiyel olarak kripto topluluğunun ilgisini çekecek birçok ekosistem girişiminin pilot uygulamasını yürütüyor. Son zamanlarda Immutable, ürünlerinin ve yeniliklerinin yeni bölgelere küresel çapta yayılmasını destekliyor.

Immutable, kuruluşundan bu yana kendisini blockchain tabanlı oyunların gelişimini ilerletmeye yardımcı olacak canlı bir protokol olarak konumlandırdı. Mintable gibi yeni ortaya çıkan birçok yenilikçi platform, nihai büyüme gündemlerini ilerletmeye yardımcı olmak için Immutable’ın benzersizliğini de benimsedi. Mevcut görünümle Immutable, tahakkuk eden temel değerlerin ardından büyüyor gibi görünüyor.

Son olarak fiyat artışına paralel olarak altcoin işlem hacmi de % 2301 oranında yükseldi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?