“Bitcoin Gelecekteki Devrimin Bir Parçası”

0

Trump’ın Eski Danışmanı Steve Bannon: Kripto Para Başarı İçin Hazır

ABD Başkanı Donald Trump, “zayıf havaya” dayandıklarını söyleyerek kripto para birimlerinden hoşlanmıyor. Diğer politikacılar ve yöneticiler de kripto para birimi hakkında olumsuz açıklamalar yaptılar. Fakat şimdi siyasi büyük bir oyuncu akıntıya karşı çıkıyor ve bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında iyi şeyler söylüyor.

Trump’ın başkanlık yönetiminin ilk 10 ayında Beyaz Saray Baş Stratejisti olarak görev yapan Steve Bannon, kripto para birimlerinin büyük bir geleceği olduğu görüşünde. Bannon kripto para birimlerine yabancı değil. CNBC ile daha önce yaptığı bir röportajda, yoğun bir şekilde bitcoin’e yatırım yaptığını ortaya koydu.

“Bitcoin gelecekteki popülist devrimin önemli bir parçası olacak. Kripto para birimleri, önlerinde parlak bir geleceğe sahip” dedi.

Steve Bannon ayrıca geçmişte bitcoin hakkında olumlu açıklamalar yaptı ve Haziran ayında, kendi şirketi Banon & Company aracılığıyla bir ICO yapma olanaklarını araştırmak için çeşitli kripto yatırımcılarıyla toplantılar yaptı.

Kripto paralar hakkında pozitif yorumların gün geçtikçe arttığını görüyoruz. Kripto paraların varlığını ve engellenemez geleceğini kabul etme vakti geldi de geçiyor.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın