Ağustos 3, 2019

“Bitcoin Gelecekteki Devrimin Bir Parçası”

Trump’ın Eski Danışmanı Steve Bannon: Kripto Para Başarı İçin Hazır

ABD Başkanı Donald Trump, “zayıf havaya” dayandıklarını söyleyerek kripto para birimlerinden hoşlanmıyor. Diğer politikacılar ve yöneticiler de kripto para birimi hakkında olumsuz açıklamalar yaptılar. Fakat şimdi siyasi büyük bir oyuncu akıntıya karşı çıkıyor ve bitcoin ve diğer kripto para birimleri hakkında iyi şeyler söylüyor.

Trump’ın başkanlık yönetiminin ilk 10 ayında Beyaz Saray Baş Stratejisti olarak görev yapan Steve Bannon, kripto para birimlerinin büyük bir geleceği olduğu görüşünde. Bannon kripto para birimlerine yabancı değil. CNBC ile daha önce yaptığı bir röportajda, yoğun bir şekilde bitcoin’e yatırım yaptığını ortaya koydu.

“Bitcoin gelecekteki popülist devrimin önemli bir parçası olacak. Kripto para birimleri, önlerinde parlak bir geleceğe sahip” dedi.

Steve Bannon ayrıca geçmişte bitcoin hakkında olumlu açıklamalar yaptı ve Haziran ayında, kendi şirketi Banon & Company aracılığıyla bir ICO yapma olanaklarını araştırmak için çeşitli kripto yatırımcılarıyla toplantılar yaptı.

Kripto paralar hakkında pozitif yorumların gün geçtikçe arttığını görüyoruz. Kripto paraların varlığını ve engellenemez geleceğini kabul etme vakti geldi de geçiyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?