Bitcoin Fiyatına Rağmen Altcoinler Yükselişte!

Chainlink (LINK) tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı ve DOGE, ADA ve VET gibi altcoinlerin fiyatı dalgalı bir seyir halinde. Ancak Bitcoin fiyatı sakinliğini koruyor.

Son 24 saat içinde çok sayıda coin fiyatında yükseliş yaşandı fakat Bitcoin sabit kaldı. Sonuç olarak, bu, kripto para piyasasının başka bir altcoin sezonuna girip girmediği sorusunu gündeme getirdi.

Kripto piyasasının çoğunluğu, altcoinlerin bazı etkileyici kazanımlar ile bugün yeşil renkte. Ancak, hiçbiri Dogecoin (DOGE) kadar artış yaşamadı. %50’nin üzerindeki artışı, Dogecoin toplam piyasa değeri açısından yaklaşık 540 milyon dolar ile 27. sıraya yükseldi. Bu yükselişin sebebiyle ilgili sitemizde bir haber mevcut.

Bunun yanında sadece bir hafta önce ADA 0,073 dolar’dan işlem görüyordu ama şu anda 0,13 dolar civarında seyrediyor. Yani bu dönemde varlık fiyatı %80 arttı.

VeChain de son zamanlarda yükselişte. Şirket kısa süre önce ana ağının ikinci yıldönümünü kutladı ve 9 Temmuz – 11 Temmuz tarihleri ​​arasında Dünya Yapay Zeka Konferansı’na katılacağını duyurdu. Bugünkü %16’lık fiyat artışı, VET’in 0,0176 dolar’dan işlem gördüğü ve Haziran sonundan bu yana değerini iki katına çıkardığı anlamına geliyor.

Kayda değer artış gösteren altcoinler arasında ICON (%13), Elrond (%12,86) ve Siacoin (%12,60) bulunuyor. Ripple (XRP) %7 arttı ve Chainlink (LINK) yaklaşık 14 arttı ve bugün 6 dolar’a kadar tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydettikten sonra tanıdık olmayan alanlara girmeye devam ediyor.

Altcoin piyasası değerini arttırırken, Bitcoin’in fiyatı yaklaşık 9.250 dolar seviyesindeki yerini koruyor. Birincil kripto para birimi Haziran ayının sonundan bu yana 8.850 dolar ile 9.300 dolar arasında işlem gördü. Bu özel 9.300 dolar seviyesi, BTC’nin yukarı doğru ilerlemesindeki en önemli engel olmaya devam ediyor. Eğer kırılırsa, Bitcoin direnç seviyelerinden 9.500 dolar ve 9.800 dolar bir sonraki hedefi olacaktır. Aksi yönlü bir harekette, 9.000 dolar hayati bir destek seviyesi olarak hizmet edebilir.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.