Bitcoin Fiyatı Yerçekimine Meydan Okuyor!

Dün 9.000 dolar seviyesini aşan Bitcoin’den sevindirici bir haber daha geldi. Bitcoin, yazının kaleme alındığı saat itibariyle 9.350 dolardan işlem görüyor. Bununl birlikte, Bitcoin fiyatını daha da artırmak için güç kazanıyor ve 9.400 doların üzerine çıkması bekleniyor.

Bitcoin fiyatı dün 9.000 dolar seviyesinin üzerine çıktığında bazı analistler, Bitcoin fiyatında küçük çaplı bir düşüş bekliyordu. Bu düşüşün ardından ise fiyatın 11.000 dolara kadar yükselebileceğini öngörüyorlardı.

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, kripto para sektörünün önemli ve popüler isimlerinden biri. Manukyan, İş Yatırım Youtube kanalında paylaşılan bir videoda Bitcoin’deki son değişimi yorumladı.

“Bitcoin nihayet 9.400 kritik seviyesine ulaşmış durumda. 9.427’yi gördükten sonra biraz geri çekilme gösterdi. Tabi buralar çok kolay seviyeler değil. 9.400 – 9.600 eski dipler olduğu için buralarda biraz zorlanması kaçınılmaz gibi görünüyor. Net bir şekilde bu seviyeleri aşarsak ben 14.000 doları aşacak bir hareketin başlayacağını düşünüyorum.”

9.200 dolar seviyesi önemli bir direniş noktasıydı. Bu seviyenin aşılmış olması yatırımcıların umutlanmasına sebep oldu. Fiyat ilerleyen günlerde nasıl şekillenecek hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.