Aralık 2, 2022

Galaxy Digital CEO’su: “Bitcoin Fiyatı için Bu Seviye Artık Hayal!”

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bloomberg ile yeni bir röportaj gerçekleştirdi. Bitcoin görüşlerini aktaran Novogratz, fiyatın 500.000 dolarlık seviyeye ulaşamayacağını düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Novogratz, Mart ayında yaptığı tahminlere göre Bitcoin fiyatının beş yıl içerisinde 500.000 dolar olacağını belirtti. CEO’ya göre bu seviyeye ulaşılamazsa, sorun benimsenme döngüsünün işleyememesi nedeniyle olacaktı. CEO, Terra çöküşünden sonra bile 500.000 dolarlık tahminini devam ettirdi.

Nitekim Kasım ayında yaşanan FTX çöküşü işleri çok daha kötü hale getirdi. Sonuç olarak Bitcoin son iki yılın en düşük seviyesine geriledi. Bu seviyenin ardından küçük bir geri dönüş yakalayan BTC, 17.000 dolar seviyesine yakın işlem görüyor.

CNBC kanalındaki son röportajında da görüşlerini açıklayan Mike Novogratz, önemli bir açıklama yaptı. CEO, FTX kurucusunun Sam Bankman-Fried’ı ‘hayalperest’ olarak nitelendirdi. CEO’ya göre SBF, kesinlikle hapse girmeli.

Novogratz, Bloomberg ile yaptığı röportajda eleştirilerini ikiye katlayarak Bankman-Fried ve ekibini dolandırıcılık yapmakla suçladı. “Yargılanması gerekiyor; yetkililerin araştırması ve tam olarak ne olduğunu bulması gerekiyor” yorumu yaptı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : AZCoin News
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?