Bitcoin Fiyatı 9.500 Dolar Seviyesine Ulaşacak Mı? Ünlü Analistlerin Görüşleri

0
579

Bitcoin, son birkaç gündür 8.100 dolarlık bölgede dolaşıyor ve bundan sonraki süreçte fiyatın nasıl değişeceği merakla bekleniyor.

Bununla birlikte, analistler, bu fiyatın büyük bir boğa lehine hareketle sonuçlanmasını beklediklerini ve önümüzdeki birkaç hafta ve hafta içinde beş rakamlı fiyat bölgesine doğru yükselmesine neden olabileceğini belirtiyorlar.

Şu anda, yazının kaleme alındığı saat itibariyle Bitcoin fiyatı 8.150 dolar seviyelerinde ve herhangi bir yönde herhangi bir momentum kazanmak için mücadele ediyor. Boğaların geçtiğimiz gün bir ralliyi ateşlemeye çalıştı ve bunun sonucunda kripto para birimi 8.000 doların altına düşmesini sağlayan 8.300 dolarlık fiyata ulaştı. Görünüşe göre, bu seviye güçlü bir destek haline geldi, çünkü 7.950 dolar’lık kısa düşüş, mevcut fiyat seviyelerine geri çekebilen alıcılar tarafından hızla tersine döndü.

Twitter’da popüler bir kripto para birimi analisti olan UB, Bitcoin’in yakında tüm önemli direnç seviyelerini geçmesine izin verecek kadar büyük bir ivme kazanacağına inanıyor ve fiyatın bu sayede 9.500 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor.

“Önümüzdeki birkaç hafta içinde ~ 9.5 bin dolarlık bir hedefle yukarı doğru devam etmenin daha muhtemel olduğuna inanıyorum. * 7.460 dolar’ın altındaki Haftalık Kapanış bu argümanı tamamen geçersiz kılar. * Düşüşler satın almak içindir.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Bir diğer önemli kripto analisti olan FlibFlib, Bitcoin’in bu seviyenin üzerinde kırılmasını bir tweet ile açıkladı ve takipçilerine yakın vadede kripto para biriminde genel bir yükseliş hissettiğini söyledi.

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın