Temmuz 3, 2024

Uzman İsim Lark Davis: Bitcoin Fiyatı 8 Hafta İçinde Bu Seviyelere Gelecek!


Popüler kripto analisti Lark Davis, büyük bir boğa koşusunun hemen köşede olduğu görüşünde. Kanıtlanmış bir geçmişe sahip deneyimli bir uzman olan Davis, kripto endüstrisinin kurumsal para artışıyla beslenen büyük bir yükselişin zirvesinde olduğuna inanıyor.

Peki bu potansiyel patlamayı tam olarak ne tetikliyor? Okumaya devam edin…

Bitcoin Ağustos’a Kadar 100 Bin Dolara mı Ulaşacak?

Yakın tarihli bir videoda Lark Davis, Standard Chartered Bank’ın Bitcoin‘in Ağustos ayına kadar 100.000 dolara ulaşabileceği yönündeki tahminini analiz etti. Heyecanlı ancak yılsonuna kadar 90.000 dolara daha gerçekçi olduğunu düşünüyor. Davis, Bitcoin’in Mt. Gox’tan serbest bırakılmasının ve ABD ve Alman hükümetlerinin alımlarının piyasada istikrarsızlığa neden olabileceği konusunda uyarıyor. Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde büyük Bitcoin ETF girişlerinin bu satış baskısının üstesinden geleceğini vurguluyor.

Tüm bunlar kulağa çok fazla gelse de, piyasanın önce 72 bin doları geçmesi ve muhtemelen 4. çeyrekte güçlü bir alıcı desteği alması gerekiyor. Eğer 150 bin dolar gerçekleşirse, bu genel altcoin piyasasını önemli ölçüde yukarı çekebilir.

Ethereum Fiyat Analizi

Analist devamında, Ethereum hakkındaki görüşlerini paylaştı. Davis, boğa piyasası zirveye ulaştığında, düzenli yatırımcılar, kurumlar, varlık yöneticileri, emeklilik fonları ve hatta ülkeler de dahil olmak üzere çeşitli yatırımcıların yeni onaylanan ETH ETF’lerine her gün milyarlarca dolar akıtacağını ve fiyatları artıracağını öngörüyor. Yatırımcıları, Ethereum’un fiyat hareketi için bir katalizör olarak ETF gelişmelerini izlemeye çağırıyor.

İşte Davis’in Diğer Altcoin Seçimleri

Solana (SOL)

Davis, Solana’nın piyasadaki gücünü ve ivmesini gerekçe göstererek yükselişe geçti. Solana‘nın şu anda önde gelen projelerden biri olduğuna ve hype ve gelişim açısından diğer kripto paralardan önemli ölçüde önde olduğuna inanıyor.

Base

Davis, güçlü pazar konumunun altını çizerek Base tezini destekliyor. Base ağındaki meme coin’lerin potansiyelinden bahsediyor ve bunun gelecekteki büyüme için önemli bir itici güç olabileceğini öne sürüyor.

Avalanche (AVAX)

Analist Avalanche’ın Solana ya da Base kadar ilgi görmediğini kabul etmekle birlikte, uzun vadeli beklentileri konusunda iyimserliğini koruyor. Mevcut pazar zorluklarına rağmen Avalanche’ın daha uzaklara bakıldığında en çok ilgi gören projelerden biri olduğuna inanıyor.

Polkadot (DOT)

Analist gerçek dünya varlıkları ve yapay zeka alanındaki kullanım örneklerini takdir ediyor. Polkadot’un hazine harcamalarını çevreleyen tartışmalara rağmen, onlarla yaptığı işbirliği konusunda destekleyici ve şeffaf olmaya devam ediyor.

Helium (HNT)

Analist Helium’u ilginç buluyor ve yakından takip etmese de potansiyelini kabul ediyor. Onun ilgisi, merkezi olmayan kablosuz altyapıya yönelik benzersiz yaklaşımından kaynaklanıyor.

Rweave (AR)

Davis, Rweave’i yakından takip etmese de, merkezi olmayan depolama çözümlerine belirli bir ilgi duyduğunu gösterecek kadar kayda değer buluyor.

Fetch.ai (FET)

Analiat Fetch.ai’nin dahil olduğu bir birleşmeden bahsederek yapay zeka sektöründeki potansiyeline işaret ediyor. Belirli fiyat tahminlerinde bulunmasa da ortaklığı umut verici olarak görüyor.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?