Nisan 9, 2019

Bitcoin Fiyatı 3.000 Dolara Düşebilir: Kripto Öncüsü


Son güncellenme : 09.04.2019 - 20:49

Bitcoin’in Nisan Ayı Rallisi, kripto topraklarının içindeki ve dışındaki gözlemcilerin dikkatini çekiyor ve Bitcoin‘in fiyatı bir kez daha 5.200 doların üzerine çıktı. Blockchain öncüleri, ne anlama geldiği hakkında farklı görüşlere sahip.
 

Blockchain kimlik platformu Civic’in başında bulunan Vinny Lingham, kripto kışının bittiğine ikna olmuş değil ve fiyatın eski düşük seviyesini izlemesine şaşırmayacağını belirtti.
 

Blockchain liderleri, Bitcoin boğa piyasası yelpazesinin diğer tarafında. Her biri Bitcoin fiyatının ne olacağını tartışmak için CNBC’nin Kripto Tüccari Ran NeuNer’e katıldı.

LINGHAM: “Bitcoin Fiyatı YENİDEN Düşük Seviyeyi Görebilir

 
Lingham,Kripto kışının henüz bitmiş olmadığını ve ayıların kontrolü kaybettiğini kabul etmeye hazır olmadan önce bitcoin fiyatının belirli bir seviyede kalmasını beklediğini söylüyor.
 

Lingham yaptığı açıklamada şöyle söyledi:
 
“Mevcut döngüye baktığımızda bitcoin fiyat tabanının 3.100 dolar olduğunu düşünürsek, kripto para birimi 2 katına yani 6.200 dolar tutarına ulaşmadığı sürece düşmeyeceğinden emin olamayız.”
 

“3.000 doların altına inme ihtimali kesinlikle var. Ayı piyasası döngüsünün tamamen sona erdiğini düşünmüyorum.”
 

Kaynak:CCN

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Birkan BİÇİCİ hakkında :

Yaklaşık 3 yıldır Tv kanalı, haber sitesi gibi çeşitli mecralarda Editör olarak çalışıyorum. Bitcoin ve Blockchain'in gittikçe önemli hale gelmesiyle birlikte sektör hakkında yaptığım araştırmaları ve sektörle ilgili önemli bilgileri sizlere yardımcı olmak için Koinfinans bünyesinde paylaşıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?