Bitcoin Fiyatı 3.000 Dolara Düşebilir: Kripto Öncüsü

0

Bitcoin’in Nisan Ayı Rallisi, kripto topraklarının içindeki ve dışındaki gözlemcilerin dikkatini çekiyor ve Bitcoin‘in fiyatı bir kez daha 5.200 doların üzerine çıktı. Blockchain öncüleri, ne anlama geldiği hakkında farklı görüşlere sahip.
 

Blockchain kimlik platformu Civic’in başında bulunan Vinny Lingham, kripto kışının bittiğine ikna olmuş değil ve fiyatın eski düşük seviyesini izlemesine şaşırmayacağını belirtti.
 

Blockchain liderleri, Bitcoin boğa piyasası yelpazesinin diğer tarafında. Her biri Bitcoin fiyatının ne olacağını tartışmak için CNBC’nin Kripto Tüccari Ran NeuNer’e katıldı.

LINGHAM: “Bitcoin Fiyatı YENİDEN Düşük Seviyeyi Görebilir

 
Lingham,Kripto kışının henüz bitmiş olmadığını ve ayıların kontrolü kaybettiğini kabul etmeye hazır olmadan önce bitcoin fiyatının belirli bir seviyede kalmasını beklediğini söylüyor.
 

Lingham yaptığı açıklamada şöyle söyledi:
 
“Mevcut döngüye baktığımızda bitcoin fiyat tabanının 3.100 dolar olduğunu düşünürsek, kripto para birimi 2 katına yani 6.200 dolar tutarına ulaşmadığı sürece düşmeyeceğinden emin olamayız.”
 

“3.000 doların altına inme ihtimali kesinlikle var. Ayı piyasası döngüsünün tamamen sona erdiğini düşünmüyorum.”
 

Kaynak:CCN

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın