Bitcoin Fiyatı 10,500 Dolar Civarında Gezinirken Altcoinler Ne Durumda?

Bir numaralı kripto para birimi desteği 10,500 dolardan test etmeye devam ederken, en iyi 20 kripto para birimi düşüşte.

  1. Bitcoin (BTC) fiyatı son 24 saat içinde çok az fiyat hareketi gösterdi ve günün çoğu için 10,500 Dolar’a yakın işlem görüyor. Yazının kaleme alındığı saatte, dünyanın en popüler kripto para birimi, günlük % 0.63 düşüşle 10.532 Dolar’dan işlem görüyor.
  2. Analistler, iklimin Bitcoin için daha fazla büyük kazanç görmesi için doğru olduğunu belirtti. Twitter’ın PlanB tarafından yönetilen böyle bir analisti, mevcut koşulların taze bir boğa piyasasının başlangıcına çevrildiğini söyledi. “#Bitcoin: Kalkış için temiz” diye tweetledi.
  3. Bir numaralı altcoin Ether (ETH) fiyat düşüşü gösteriyor ve şu an yaklaşık 171 dolardan satışta, bu da % 2.08 seviyesinde bir düşüş yaşandığını gösteriyor.
  4. Ripple’ın XRP coini tamamen yatay işlem görmeye devam ediyor ve sadece % 1,42 civarında küçük bir zarar gösteriyor. Yayın zamanında, dünyanın en popüler üçüncü coini 0,255 dolardan işlem görüyor.
  5. En kötü performans gösteren ilk 20 altcoin, gün içerisinde % 4 ve % 3’ten fazla zarar gösteren ve sırasıyla 21.53 ve 64.57 Dolar’d işlem gören Binance Coin (BNB) ve Litecoin (LTC).
  6. Kripto pazarının genel kapitalizasyonu, basın zamanından itibaren 268,2 milyar dolar olup, Bitcoin’in payı toplamın % 70,7’sini oluşturmaktadır.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.