Bitcoin Fiyatı 10,500 Dolar Civarında Gezinirken Altcoinler Ne Durumda?

0

Bir numaralı kripto para birimi desteği 10,500 dolardan test etmeye devam ederken, en iyi 20 kripto para birimi düşüşte.

  1. Bitcoin (BTC) fiyatı son 24 saat içinde çok az fiyat hareketi gösterdi ve günün çoğu için 10,500 Dolar’a yakın işlem görüyor. Yazının kaleme alındığı saatte, dünyanın en popüler kripto para birimi, günlük % 0.63 düşüşle 10.532 Dolar’dan işlem görüyor.
  2. Analistler, iklimin Bitcoin için daha fazla büyük kazanç görmesi için doğru olduğunu belirtti. Twitter’ın PlanB tarafından yönetilen böyle bir analisti, mevcut koşulların taze bir boğa piyasasının başlangıcına çevrildiğini söyledi. “#Bitcoin: Kalkış için temiz” diye tweetledi.
  3. Bir numaralı altcoin Ether (ETH) fiyat düşüşü gösteriyor ve şu an yaklaşık 171 dolardan satışta, bu da % 2.08 seviyesinde bir düşüş yaşandığını gösteriyor.
  4. Ripple’ın XRP coini tamamen yatay işlem görmeye devam ediyor ve sadece % 1,42 civarında küçük bir zarar gösteriyor. Yayın zamanında, dünyanın en popüler üçüncü coini 0,255 dolardan işlem görüyor.
  5. En kötü performans gösteren ilk 20 altcoin, gün içerisinde % 4 ve % 3’ten fazla zarar gösteren ve sırasıyla 21.53 ve 64.57 Dolar’d işlem gören Binance Coin (BNB) ve Litecoin (LTC).
  6. Kripto pazarının genel kapitalizasyonu, basın zamanından itibaren 268,2 milyar dolar olup, Bitcoin’in payı toplamın % 70,7’sini oluşturmaktadır.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın