Ekim 3, 2023

Bitcoin Fiyat Analizi: Toparlanma Öncesi Fiyat Testi Başlamış Olabilir!


Bitcoin, Ekim ayına %5’e varan yükselişle başlayarak önce 28.584 dolara ulaşsa da ardından 27.287 dolara kadar geriledi. Ancak fiyat şu an momentumunu yakalayarak yeniden yükselmeye çalışıyor.

Kripto piyasası 500 günden fazla bir süredir düşüş etkisi altında işlem görüyor ve bu da onu tüm zamanların en uzun ayı piyasalarından biri haline getiriyor.

Sektör, Bitcoin fiyatının neredeyse %100 arttığı yılın başından bu yana bir dalgalanma yaşadı. Fiyat yükselişin ardından düştü ve bir kez daha birikim döneminde işlem görerek uzun süreli boğa rallisinin başlamasını bekliyor.

Bitcoin Fiyat Analizi

Altcoin Sherpa, BTC fiyatının yakında bir toparlanma yaşayabileceğini tahmin ediyor. Destek ve direnç seviyelerine işaret ederek bir kırılma olasılığını gösteriyor.

Analist, Bitcoin’in önümüzdeki günlerde değer kazanma olasılığını öne sürerek, yatırımcıların ve trader’ların piyasaya girip işlem yapmaları için potansiyel bir fırsat olduğunu belirtti.

Altcoin Sherpa’nın analizine göre Bitcoin grafiklerinde yükseliş hareketlerini görünüyor. Ayrıca, BTC fiyatı yakında 28,000 doları geçmeyi başarırsa, yükseliş momentumunu güçlendirecektir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geçmiş veriler Ekim ayının kripto varlıklar için daha olumlu geçtiğini göstermekte.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?