Haberler Koinler Manşet

Bitcoin, Ethereum, Ripple Bütün Kripto Paralar Çakıldı!

single-image

Kripto para dünyası aniden kırmızıya boyandı. Bitcoin’in düşüşü ile başladığımız bu günde kapanışı da altcoinlerin düşüşü ile yaptık. Türkiye saati ile 19:00 da başlayan düşüşten birçok kripto para nasibini aldı.

Kripto Dünyasında Kırmızı Alarm

Bitcoin bu sabaha kayıpla başlamıştı. Sabah yaptığımız analizde Bitcoin’in yeni bir düzeltme hareketine giriştiğini yazmıştık. Bu geri çekilmenin 10.000 dolar psikolojik sınırına kadar olabileceğini söylemiştik. Bitcoin güne 10.400 dolar civarında başlamıştı, daha sonra biraz kendini toplayan Bitcoin çok direnemedi ve geri çekilmeye başladı. Yaklaşık %6’lık bir düşüş yaşayan Bitcoin 10.160 dolar bandına geriledi. Fakat bu geri çekilme biraz sert geldi. Bitcoin’in başını çektiği bütün kripto paralar kısa zaman içerisinde tabiri caizse çakıldı.

Güne 0.29 dolar civarından başlayan Ripple, yaklaşık %12 lik bir kayıp yaşayarak 0.25 dolar civarına geriledi. Bu sert geri çekilmenin büyük bir kısmı Türkiye saati ile 19:00’da gerçekleşti.

Güne 208 dolar civarından başlangıç yapan Ethereum ise yaklaşık %10 kayıp vererek 187 dolara kadar geri çekildi. Bu sert geri çekilmenin büyük bir kısmı yine Türkiye saati ile 19:00’da gerçekleşti.

 

 

Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bir Yorum Yaz

Eposta adresiniz yayınlanmayacak.

Bu yazılarımızı da beğenebilirsiniz