Ocak 11, 2024

Bitcoin ETF’si Coşturdu: Bu Altcoin Adeta Havaya Uçtu, %20’lik Ralli Topluluğu Şaşırttı!

Uzun zamandır beklenen Bitcoin ETF onayının ardından, kripto piyasasında bir dalgalanma yaşandı ve Arbitrum (ARB) da buna katılmış görünüyor. Altcoin’in fiyatı 2,37 dolara fırlayarak 24 saatlik bir süre içinde %20’lik kayda değer bir artış gösterdi.

Toplam değeri 1,44 milyar dolar olan proje, kripto topluluğu içinde yaygın bir ilgi gördü. Bitcoin ETF onayına ilişkin haberler yayıldıkça, ARB meraklıları yüksek bir ruh hali içinde, önemli fiyat artışını kutluyor. Bu da varlık için daha yüksek seviyeler bekleme hissiyatını güçlendiriyor.

Ethereum uygulamaları için bir Katman 2 ölçeklendirme çözümü olan Arbitrum, işlem verimliliğini optimize etmede ve gaz ücretlerini azaltmada çok önemli bir rol oynamaktadır. Proje, işlemleri gruplar halinde bir araya getirerek kullanıcılara Ethereum ağında daha uygun maliyetli ve verimli bir deneyim sağlayan iyimser toplama teknolojisini kullanıyor.

Arbitrum’un ekosisteminin merkezinde yerel yönetişim tokeni ARB yer almaktadır. Bu token, projenin yönetişim yapısında temel bir unsur olarak hizmet vermekte ve sahiplerine Arbitrum’un gelecekteki gelişimini ve yönünü etkileyen karar alma süreçlerine katılma olanağı sağlamaktadır.

Arbitrum’un son fiyat artışı, Bitcoin ETF onayı gibi olumlu gelişmelerin ardından kripto para piyasasını kasıp kavuran daha geniş çaplı yükseliş hissiyatının bir simgesidir.

Kaynak : crypto news land
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?