Temmuz 17, 2019

Bitcoin Düşüşe Devam Edebilir!


Kripto para piyasasında dün akşam saatlerinden beri ağır düşüş yaşandı. Kripto para piyasasından bazı uzmanlar bu düşüşün devam edebileceğini dile getiriyorlar.

Yayın saatimizde Coinmarketcap verilerine göre birçok kripto para biriminde düşüş gözleniyor. Bitcoin son 24 saatlik verisine göre yüzde 10 oranında bir değer kaybı yaşamış ve 9,517 dolar seviyesinde alım satım işlemlerine devam ediyor.

Piyasa Düşüşe Devam Edebilir

Piyasaya genel olarak baktık mı ağır düşüş yaşandığı görülebiliyor. Bazı uzmanlar ise bu düşüşün hala tam anlamıyla sona ermediğini ve piyasada bir süre daha düşüş havası hakim olabileceğini dile getiriyorlar.

Kripto para sektörünün, ünlü uzmanlarından Peter Brandt, kripto para piyasasının zorlu bir düzeltme sürecine girebileceğini düşünüyor. Kripto para piyasası geçtiğimiz haftalarda büyük yükselişler göstererek büyük bir ivme yakalamıştı. Brandt’ın görüşüne göre ise bu dönemde kazanılan değerlerin yeniden kaybedilebileceği görüşünde.

Bu görüşüyle ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu ve piyasanın yaklaşık olarak yüzde 80’lik bir düzeltme yapabileceğini ve diğer kripto para birimlerinin etkileneceğini dile getiriyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar İsmet KAÇMAZ hakkında :

27 yaşındayım ve İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunuyum. Bitcoin'e 2017 yılında küçük bir yatırım ile başladım. Kripto paralar ve blockchain teknolojileri üzerine araştırma yapmaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?