Şubat 21, 2023

Analist Açıkladı: Bitcoin 35.000 Doların Üzerine Çıkabilir!

Bitcoin fiyatı güçlü bir şekilde 25.000 dolara doğru ilerliyor. Token’ın günlük ticareti seviyelerin üzerinde kapatabileceği tahmin ediliyor. Yükseliş ivmesi, fiyatı bir dereceye kadar yükseltebilecek şekilde birikmiştir. Kesilen hacim rallinin ilerlemesini engelleyebilir, ancak yükseliş inancı biriktikçe yükseliş devam edebilir.

Tanınmış analistlerden biri olan Micheal van de Poppe, BTC fiyatının 35.000 doların üzerine çıkacağına inanıyor. Analistler, fiyatın önümüzdeki birkaç hafta içinde güçlü bir yükselişi ateşleyebileceğine ve yeni zirveleri işaretleyebileceğine inanıyor. Ne yazık ki sonrasında fiyatın büyük bir düşüş dalgasına maruz kalabileceğine inanıyor. Bunun da fiyatı 20.000 ila 25.000 dolara kadar düşürebileceğini tahmin ediyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist, düzeltmeler nispeten sığ kaldığı için sert düzeltmenin 2023’ün ikinci yarısında gerçekleşebileceğine inanıyor. Bu, alıcıların bazı coinleri biriktirmeleri için iyi bir zaman olabilir. Benzer bir fikir, Bitcoin döngülerine atıfta bulunan başka bir analist Willy Woo tarafından da paylaşıldı.

Bitcoin fiyatı yükselebilir

Analist burada CVDD’ye ya da yok edilen Kümülatif Değer günlerine atıfta bulunarak BTC fiyatının geçmişte de gözlemlenen Bitcoin döngüsünün yeniden birikim aşamasına tekrar girebileceğini öne sürüyor Geçmişte Bitcoin diplerini işaret ediyordu. Bunu bir birikim dönemi ve küçük bir fiyat artışı izledi. Kasım 2022 trendi tekrarlanabileceği için şu anda benzer bir trend bekleniyor.

Şu anda Bitcoin fiyatı 25.000 dolara yaklaşıyor, ancak 24.900 doların altında potansiyel bir yeniden test oldukça mümkün. Burada boğalar seviyeleri sıkı tutamazsa, fiyatı aşırı derecede düşüren dik bir yeniden test meydana gelebilir. Bazı analistler, düşüşün fiyatı büyük ölçüde 20.000 doların altına çekebileceğine inanıyor. Aksine, boğalar seviyelerini geri alırsa, 26.000 doların ötesinde iyi bir yükseliş de mümkün olabilir.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?