Bitcoin Destekte Kalmaya Devam Ediyor!

0

Bitcoin Türkiye saati ile 13:30’da 7.300 dolar civarında seyrediyor. Son 24 saat içersinde, destek seviyesinden çok uzaklaşmadan dalgalı bir seyir izleyen Bitcoin’de, bu stabil hareketler devam edecek mi, yoksa bozulacak mı?

Bitcoin Ekim ayının sonunda, yatırımcılarına adete bir hediye vererek mükemmel bir yükseliş yaşadı. Fakat Ekim ayının son günlerinde felekten bir kaç gün yaşayan Bitcoin, bu sert yükselişin cezasını Kasım ayına kesti. Kasım ayı Bitcoin için tam bir ayı sezonu oldu. Bitcoin yaklaşık 10.000 dolardan 6.500 dolara kadar düştü. Kasım ayının sonuna doğru toparlanan Bitcoin, bugün itibariyle 7.300 dolar desteğinin tam üstünde seyrediyor.

Bitcoin’in bu uzun süreli ve kademeli düşüşten çıkması, o kadar da kolay olmayacaktır. Bu yüzden adım adım hareket etmekte fayda var. Şu an için 7.300 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin’in elbette ilk olarak hedefi 7.800 dolar civarında bulunan direnç seviyesi olacaktır.

Bitcoin her ne kadar düzeltme sürecinden çıkmış gözükse de, destek seviyelerinin önemi hala bir hayli fazla. Aşağıda Bitcoin’in demir atacağı seviyeler arasında 6.800 dolar ve 6.500 dolar seviyeleri var. Fakat Bitcoin’in 7.300 dolar desteğini kolay kolay kaybetmeyeceğini ve yukarıya yönelik ataklarına da yakın zamanda başlayacağını düşünüyoruz. Bitcoin’in yukarı yönlü momentumu yakalayabilmesi için bu agresif ataklar şart. Aksi halde destek seviyesinin gücünden yeriz…

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın