Aralık 3, 2019

Bitcoin Destekte Kalmaya Devam Ediyor!

Bitcoin Türkiye saati ile 13:30’da 7.300 dolar civarında seyrediyor. Son 24 saat içersinde, destek seviyesinden çok uzaklaşmadan dalgalı bir seyir izleyen Bitcoin’de, bu stabil hareketler devam edecek mi, yoksa bozulacak mı?

Bitcoin Ekim ayının sonunda, yatırımcılarına adete bir hediye vererek mükemmel bir yükseliş yaşadı. Fakat Ekim ayının son günlerinde felekten bir kaç gün yaşayan Bitcoin, bu sert yükselişin cezasını Kasım ayına kesti. Kasım ayı Bitcoin için tam bir ayı sezonu oldu. Bitcoin yaklaşık 10.000 dolardan 6.500 dolara kadar düştü. Kasım ayının sonuna doğru toparlanan Bitcoin, bugün itibariyle 7.300 dolar desteğinin tam üstünde seyrediyor.

Bitcoin’in bu uzun süreli ve kademeli düşüşten çıkması, o kadar da kolay olmayacaktır. Bu yüzden adım adım hareket etmekte fayda var. Şu an için 7.300 dolar seviyesinde bulunan Bitcoin’in elbette ilk olarak hedefi 7.800 dolar civarında bulunan direnç seviyesi olacaktır.

Bitcoin her ne kadar düzeltme sürecinden çıkmış gözükse de, destek seviyelerinin önemi hala bir hayli fazla. Aşağıda Bitcoin’in demir atacağı seviyeler arasında 6.800 dolar ve 6.500 dolar seviyeleri var. Fakat Bitcoin’in 7.300 dolar desteğini kolay kolay kaybetmeyeceğini ve yukarıya yönelik ataklarına da yakın zamanda başlayacağını düşünüyoruz. Bitcoin’in yukarı yönlü momentumu yakalayabilmesi için bu agresif ataklar şart. Aksi halde destek seviyesinin gücünden yeriz…

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.