Bitcoin.com Kendi Kripto Borsasını Açtı

Bitcoin.com Coinbase ve Binance İle Rekabet Edebilmek İçin Kripto Borsasını Açtı

Daha önce Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH) ve genel kripto para haberlerini kapsayan bir web sitesi olan Bitcoin.com, kendi dijital varlık borsasını başlattığını duyurdu.

2 Eylül’de yayınlanan duyuruya göre, platform “litecoin (LTC), ripple (XRP), tron ​​(TRX), zcash (ZEC), stellar (XLM) ve EOS gibi popüler kripto para birimleri içeren çok miktarda işlem çiftine ev sahipliği yapacak. ” Ayrıca duyurunun diğer kısmına göre:

“Exchange.Bitcoin.com, bitcoin cash (BCH), ethereum (ETH) ve tether (USDT) gibi temel para birimlerinde piyasalara sahip olacak.”

Bitcoin.com Borsası Genel Müdürü Danish Chaudhry, endüstri haberleri çıkışında Decrypt’e, platformun “temeline hizmet vererek Coinbase ve Binance gibi daha büyük, daha yerleşik borsalarla rekabet etmeyi umduğunu” söyledi. Chaudhry:

“Bitcoin.com, sektördeki en güvenilir markalardan biridir.”

Yeni kullanıcıları değişim platformuna çekmek için Bitcoin.com ayrıca birkaç promosyon avantajı sunuyor. Örneğin, “önümüzdeki üç ay boyunca % 0.3’lük negatif işlem ücretlerinden yararlanarak ticari işlemlere yeni hesaplar ödeneceği” sözü veriliyor.

Aynı zamanda 2 Ağustos’ta bilindiği üzere, Bitcoin.com Stefan Ver’i şirketin yeni genel müdürü olarak atadı ve Roger Ver görevden ayrıldı. Ancak Ver, tamamen ortadan kalkmayacak, Bitcoin.com’un yönetici başkanı olarak görev yapacak. Duyuru, bu rolün hangi görevleri içereceğini netleştirmedi.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.