Kasım 16, 2022

2022 Bitcoin Çöküşünü Bilen Analistten Yeni Uyarı Geldi!

Bu yılın büyük Bitcoin (BTC) çöküşünü doğru şekilde tahmin eden popüler trader, yatırımcıların şimdilik piyasalardan çıkmalarının daha iyi olacağını tahmin ediyor.

Capo olarak bilinen anonim analist, 661.000 Twitter takipçisine, kripto piyasalarında yükselişe geçmenin çok erken olduğunu ve fiyatlarda bir düşüş beklemeleri gerektiğini söyledi.

Capo, yatırımcıları piyasalardan uzak durmaya çağırıyor.

Popüler analiste göre, “nihai bir kapitülasyonun” yakında gerçekleşebileceğini düşündüren bir dizi faktör mevcut.

“Gördüğüm şey:
-Teknikler kötü görünüyor (fiyat Haziran’ın en düşük seviyesinin altında, göstergeler düşüş eğiliminde, fonlama sıfırlandı…)
-Her zaman olduğu gibi aynı boğa tuzakları, ancak daha da zayıf. İnsanlar bunlara kendini kaptırıyor.
-Treni kaçıracaksınız şeklinde yorumlar. Gerçekten mi? Bu henüz bitmedi. Nihai kapitülasyon muhtemel görünüyor.”

Bitcoin’e bakıldığında Capo, lider kriptonun destek bulmadan önce 14.000 ila 11.000 dolar arasında bir yere düştüğü olası bir senaryo ortaya koyuyor.
“Bir grafik binlerce kelimeye değerdir.”

Bitcoin dolar grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist, BTC için ana hedefinin 14.000 dolar olduğunu, ancak 13.500 dolar veya 12.500 dolar civarında bir kapitülasyon fitilinin de muhtemel olduğunu ekliyor.

Ethereum’a (ETH) gelince, Capo, lider altcoin’in ay sonundan önce üç haneli fiyat seviyelerini göreceğini tahmin ediyor. Analist 700 ila 750 dolar aralığını yani mevcut seviyelerden %40’a kadar bir düşüşü hedefliyor.

Ethereum fiyat grafiğiGüncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?