Sponsorlu İçerik
Ocak 8, 2024

Bitcoin (BTC) ETF Kararı Yaklaşıyor: Yatırımcılar Yeni Proje Pullix (PLX) Ön Satışını Takip Ediyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para dünyasının tüm gözleri, Bitcoin Spot ETF onayı için beklenen 10 Ocak tarihi yaklaşırken ABD SEC üzerinde. Şu anda, yatırımcılar olası ETF onayı sonrası yükselebilecek kripto paralara yoğun ilgi gösteriyorlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre tokenlere çeşitlilik katmayı düşünen yatırımcılar, altcoin Pullix’i göz önünde bulundurabilirler. Bu token henüz ön satış aşamasında ve şimdiden büyük ilgi gördüğü iddia ediliyor. Şu ana kadar 60 milyonun üzerinde token satıldı ve bu sayı artmaya devam ettiği söyleniyor.

Bitcoin (BTC) Spot ETF Başlamak Üzere

Bitcoin (BTC) Spot ETF, SEC’in kararını beklerken kripto para dünyasında büyük bir heyecan yaratıyor. SEC, doğrudan Bitcoin’e yatırım yapan spot fonları onaylamak üzere. Bu önemli çünkü düzenleyici otorite daha önce Bitcoin Spot ETF’yi onaylamayı reddetmişti.

Uzun bir süre, SEC sadece Bitcoin’e yatırım yapılan fonlara izin vermedi. Ancak, geçen yıl bir mahkeme kararı, SEC’i bu spot ETF’leri reddetmek için ikna edici bir gerekçe sunmamakla eleştirdi. Şu anda durum değişiyor gibi görünüyor.

SEC personeli, bu fonları başlatmak isteyen kişilere ulaşıyor, dosyalamaları ve diğer detaylar hakkında güncellemeler istiyor. SEC’in bu hareketi, kripto topluluğunu olası bir onay için umutlandırıyor. Bazı piyasa analistleri, bunun Bitcoin’e büyük bir fon akışı anlamına gelebileceğini düşünerek bu konuda gerçekten heyecanlılar.

Ayrıca, bu, finansal danışmanların müşterilerini doğrudan Bitcoin’e yönlendirebileceği ilk kez olabilir. Salı günü, Bitcoin fiyatı Bitcoin ETF haberleriyle 45 bin doları aştı. Coin şu anda 42 bin dolara düşse de, hala şu anki en iyi kripto paralardan biri.

Pullix (PLX) Ön Satışı Yükseliyor, 60 Milyon Token Satıldı, 3 Milyon Dolar Topladı

Pullix (PLX) ön satışı ekibinin aktarmasına göre, şu anda peş peşe rekorlar kırarak incelenebilir projelerinden biri olduğu söyleniyor. Şu ana kadar Pullix, sadece bir aydan biraz fazla bir sürede 60 milyondan fazla token sattı.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, yatırımcılardan gelen büyük ilgi sayesinde yaklaşık 3 milyon dolar fon topladığı iddia ediliyor.

Proje yeni olduğundan geleceği belirsizdir herhangi bir işlem yapmadan  önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Pullix (PLX) Borsası

Pullix (PLX), şu anda birkaç rekor kırdığı söylenerek ön satışta olan projelerden biri. Şu ana kadar Pullix, bir aydan daha kısa bir sürede 60 milyondan fazla token sattığı söyleniyor.

Ekibinin aktarmasına göre, platformunun geliştirilmesi için yatırımcılardan yaklaşık 3 milyon dolar para topladığı belirtiliyor. Pullix başarılı olabilirse borsasının yeniliği, yatırımcıları bu platformu inceleme sebebi olduğu söyleniyor. Proje yenidir ve başarısız olup yatırım kayıp riskide taşıyor.

Pullix, geleneksel borsa platformlarından farklı bir şey sunmayı amaçladığı iddia ediliyor. Bu yeni hibrit borsa hedefi, kullanıcılara birçok farklı varlığı satın alma, satma ve ticaret yapma imkanı sunacağı iddia ediliyor.

Borsada hisse senetleri, ETF’ler ve emtialarla sorunsuzca ticaret yapabilirsiniz. İşte Pullix’in başarılı olabilir ekstra öne çıkan iki özelliği :

  • Kredi Protokolü: Ekibine göre Pullix’in parladığı yer burası olduğu iddia ediliyor. Bu borç verme sistemi başarılı olabilirse, neredeyse bir para piyasası gibi çalışacağı belirtiliyor. Kullanıcılar farklı varlıkları ödünç alabilir veya verebilirler. Bunun özelliği, faiz oranlarının insanların talep ettiği şeye bağlı olması, yani anlaşmalar yapılabileceği belirtiliyor.
  • VaultX: Kripto yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmak isteyen kişiler için büyük bir ek. VaultX, insanların kripto varlıklarından zamanla faizle ekstra para kazanmalarını sağlayacağı belirtiliyor.

Sponsorlu içerik göndericisinin aktardığına göre Pullix’in yüksek APY’si sayesinde, kripto portföyünüz zamanla önemli ölçüde artabilir. Ama bu her şey değil. Pullix ayrıca yerleşik AI teknolojisine erişim sunacağı belirtiliyor. Daha verimli ticaret için OpenAI’dan AI ile yapılmış ticaret araçlarına sahip olacaklarını iddia ediyorlar.

Ekibine göre, Pullix’in kullanıcılarının ticaret deneyimini geliştirmekle ne kadar ilgilendiğini gösteriyor. Şu anda Pullix, ön satışının beşinci aşamasındadır. PLX tokenleri şu anda her biri 0,07 dolardan satıldığı belirtiliyor. Ekibinin iddasına göre analistler olumlu düşünüyor, bu coinin önümüzdeki birkaç hafta içinde 10 katına çıkabileceğini tahmin ediyorlar. Fakat proje başarılı olmazsa yatırım kayıp riskide bulunuyor.

Ekibin Son Düşünceleri

Ekibinin düşüncesine göre düşük piyasa değeri ve özellikleri göz önüne alındığında, piyasa uzmanları, 2024’te kazandırma olasılığı için takip edilebilir kripto para olarak Pullix’i işaret ettiği iddia ediliyor. Proje yenidir risk yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Pullix tokeni incelemek için tıklayın.

Pullix X (Twitter) hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : pullix.io
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?