Bitcoin (BTC)’nin 2021 Yılında 90.000 Dolar Olması İmkansız Değil!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yükseliş trendinde ilerlemeye devam ediyor ve yazımızı kaleme aldığımız vakitte 25.150,00 dolar’dan işlem görüyor. BTC yeni zirvelere doğru kendine rota belirlerken, 2021 yılı tahminleri de yükselmeye devam ediyor.

CEX.io kripto borsası icra direktörü olan Konstantin Aniissimov, lider kripto para birimi Bitcoin’in 2021 yılı tahminini belirtti. 2020 yılının ikinci yarısından sonra birçok kurumsal şirketlerin Bitcoin aldığını dile getiren Aniissimov, BTC’de trendin yeni başladığını ve 2021 yılında da artış göstererek devam edeceğini tahmin ediyor.

Kurumsal şirketler arasında başta olmak üzere Paypal, MicroStrategy, Ruffler ve MassMutual’ın Bitcoin alımlarından bahseden Annissimov, BTC talebinin ilerleyen zamanlarda da artmaya devam edeceğini belirtiyor.

Annissimov PlanB’nin stok akış modeli üzerinden, BTC’nin fiyat rotası hakkında da bu sözleri dile getirdi:

“2021 yılının ilk çeyreğinin sonlarında BTC fiyatının 50.000 dolar‘a ulaşması rüya değil. Bu durum gerçekleşirse, BTC daha fazla fiyat ilerlemesine devam edip ve 2. çeyreğin sonunda 80.000 dolar seviyelerine ulaşmasını tahmin ederim. Eğer bu rota olumlu şekilde ilerlerse 90.000 dolar‘a ulaşması imkansız değil!”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yabtırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.